CoPilot live Premium Navigacija

Član
Učlanjen(a)
01.12.2010
Poruka
446
Ja sam i ranije pokusavao da instaliram Copilot na moj telefon, probao sam bar 15 verzija, pa i ove iz prvog posta, a onda i ovu Vlad sto je linkovao, i nijedna ne radi kod mene. Da nije problem slaba rezolucija ekrana? 320x480, Xperia Mini st15i. Uvek se desi isto- pokrene se Copilot, vidim pocetni ekran, to traje 5-6 sekundi i jednostavno se zatvori. To mi se desava sa apsolutno svakom verzijom.
 
Član
Učlanjen(a)
20.06.2012
Poruka
28
Uradio sam sta mi je predlozio vladcepesh u svom postu. kada sam startovao CoPilot Live izbacio mi je citiram:
CoPilot could not verifay your purchase with the Android Market. Please check your Internet connection and try again. If the problem persists, check that the devices account has purchased this product and that you are currently logged in the Play Store by opening up the Play Store (Error-723). For futher assistance, please conctact support at CoPilot Support.
To mi se desilo i kada sam pokusao da instaliram apk koji se nalazi u prvom postu. Ocito mora da se instalita sa marketa, ali kako to da uradim kada ne moguu da ga nadjem u marketu?
I na kraju ponovo da dodam da mi na marketu izbacuje stalno "This app is incompatible with all of your devices." Ako neko ima pametan predlog sta da se radi...
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
jel imaš dozvolu za instalaciju .apk van google marketa?
jel ti štiklirano to?
 
Član
Učlanjen(a)
20.06.2012
Poruka
28
Naravno da je striklirano Unknown sources - Allow installation of apps from souces other the Play Store. Ali nece i dalje
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.988
omer1967 Ocito mora da se instalita sa marketa, ali kako to da uradim kada ne moguu da ga nadjem u marketu?
Imas u #5 link na google market. Ja sam ga instalirao i radi sve OK!
 
Član
Učlanjen(a)
20.06.2012
Poruka
28
kao sto sam napisao u svom prvom postu. Otvorim na Marketu ali mi izbaci "This app is incompatible with all of your devices." i ne mogu da instaliram iako je besplatna aplikacija. Ukratko Market mi ne dozvoljava iantalaciju, a kada apk skime sa nekog drugog mesta CoPilt nece da startuje jer nema autorizaciju da je skinut sa Marketa.
 
Učlanjen(a)
21.10.2013
Poruka
53
CoPilot GPS 9.5.0.400

CoPilot GPS 9.5.0.400
Za rutovane uredjaje

cp.jpg

U arhivi je APK+Lucky Patcher
Kod:
http://www.share-byte.net/lFTLQ7

Instrukcija:
1. Deinstalirati predhodnu verziju i obrisati folder sa ruta
2. Instalirati APK i nepokretati ga
3. U arhivi je Lucky Patcher instalirati i primeniti Remove Licence Verification using Auto Mode
4. Ukljuciti WiFi, pokrenite aplikaciju, prijavite se, ako ste prethodno stvorili ID ili registrujte se sa laznim e-mailom
 
Učlanjen(a)
28.01.2010
Poruka
1
I meni izbacuje ovu gresku i ne mogu da ga nadjem na marketu? Neko resenje?
 
Natrag
Top