Citanje knjige u PDF-u

Učlanjen(a)
06.06.2014
Poruka
185
I kod mene poslednja otvara sve normalno.Na prvoj samo prva strana je kako treba,a sve ostale kontra,a druga je svaka druga kontra.kako nije malo poveo racuna taj sto ti je skenirao to.Ja sam deci vise puta radio neke knjige i sve je bilo u redu,samo treba malo pripaziti.da si miblizi,uradio bih ti to bez problema.
vjerovao ili ne ovo nam je profesor poslao da spremamo ispit iz 3-4 knjige
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.330
vjerovao ili ne ovo nam je profesor poslao da spremamo ispit iz 3-4 knjige
Eeee dokle su stigli i ti profesori.ja bih ti preporucio da ti to i citas sa kompa,da ne radis nista.Imas na onom trial programu mogucnost rotiranja stranica i kad ti treba,a imas i taj program na online,ne moras ga ni skidati vec direkt sa interneta,ako ti net nije ogranicen.Izrotiras stranicu i procitas.Ima tamo gore levo i onaj znak flopija koji sluzi za cuvanje promena.Probaj dal ce da kad izrotiras stranicu da je tako i sacuva,ja to nisam probao.Ako ti je internet ogranicen,onda ga skini i za 14 dana imas vremena mnogo da procitas,pa posle skidaj drugi.I t.d.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.070
Imam skeniranu knjigu za fax-a, ali problem je sto svaka druga stranica je naopako skenirana, da li postoji neka opcija u PDF.u da se to ispravi ili moram svaku stranicu posebno ? hvala

Ovo moze da se uradi sa nekim pdf editorom, pokusajte sa sumatra, ili foxit pdf editor(mislim da je trial).
 
Natrag
Top