Cist Windows 7 64bit

Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
2.685
Zašto to?
Ako me sećanje ne vara, dosta nepravilnosti u radu ispravljeno je sa SP1. Slična priča je i sa Win 8 i 8.1.
 
Učlanjen(a)
23.12.2017
Poruka
72
Zsto instalirao sam jedan win 7 ultimate 64 sp1 i kad ukljucim kom nemoze se smiriti 15 do 20 minuto samo nesto radi,posle je sve uredu.Ali mnogo me nervira tih 15 min nista nemogu da radim to vreme.Pa zato hocu da instaliram cisti win 7 ultimate pa onda ako je potredno instalirati cu sp1.
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.330
Na svaki Win.7 ce da ti se apdejtuju dotatni programi za programe na OS-u.Nekada ces nesto hteti da instaliras,a trazice ti SP1.Na svakom novom Win-u apdejti traju 7-10 dana i zato usporavaju OS.Uz to i ti instaliras neke tvoje programe,pa i za njih trebaju apdejti,jer ako nesto od tih dodataka ne apdejtujes,ne mozes instalirati program.Malo se strpi i sve ce proci i imaces OS kakav treba da bude.Nisi jedini,ili malobrojan,mnogiod nas su prosli to.Neki su iskljucivali automatski apdejt,ali nisu mogli posle dosta potrebnih programa da instaliraju.
 
Učlanjen(a)
23.12.2017
Poruka
72
Dobro da pitam nešto, kad se uključe windows
15min.radi mi ovaj proces Proces sustava miruje.Dali i kod vas radi ili je do windows.Ako je do windowsa dajte neki link koi vi koristiti, ako nije sta da uradim da se ugasi ili namali na 1min
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.330
Radi za neke programe iako nisu pokrenuti,a za neke rek kada se pokrenu.U stvari cim se upali OS neki programi koji su u sklopu OS-a rade odmah i procesi su aktivni.
 
Natrag
Top