Učlanjen(a)
20.06.2009
Poruka
676
Battlefield: Bad Company 2


At the "Multiplayer" menu, select the "Unlockables" option, then enter one of the following codes to unlock the corresponding bonus:
  • M60 machine gun Enter "try4ndrunf0rcov3r" as a code to unlock the M60 machine gun.
    QBU-88 sniper rifle Enter "your3mynextt4rget" as a code to unlock the QBU-88 sniper rifle.
    Uzi Enter "cov3r1ngthecorn3r" as a code to unlock the Uzi.
na ove cheatove sam naleteo na netu, ali nisam ih probao...
javite kada probate da li rade...veliki pozzz
 
Član
Učlanjen(a)
22.07.2009
Poruka
1.124
Battlefield: Bad Company 2

Za sada nema puno načina za varanje u ovoj igri, ali ovo što nudim ćete sigurno koristiti često


Trčanje u Bad Company 2, kao i u svakom modernom FPS-u, traje određeno vrijeme i zatim je nužno odmoriti se da bi mogli nastaviti. To vrijedi samo, ako ne skočite povremeno za vrijeme trčanja. U Bad Company 2 kombinacijom skakanja sa trkom vaš glavni lik se nikada neće umoriti i pobjeći ćete iz svake nevolje brže nego ikada.
 
Učlanjen(a)
20.06.2009
Poruka
676
pa za multiplayer igre, dozvoljena varanja skoro da i ne postoje, vec samo hakovi, aimbotovi i slicno...
 
Član
Učlanjen(a)
22.07.2009
Poruka
1.124
Metro 2033

Postapokaliptični svijet dopušta sva sredstva za preživljavanje.

Potražite u direktoriju igre user.cfg datoteku i otvorite je u notepadu. Promijenite sljedeće linije da bi dobili željeni efekt.

Promijenite "g_global_god off" u "g_global_god on" i promijenite "g_god off" u "g_god on" za neranjivost.

Promijenite "g_unlimitedammo off" u "g_unlimitedammo on" da bi dobili beskonačno mnogo municije.

Kao i uvijek pri promijenama datoteka igre preporučamo da prije napravite sigurnosne kopije i naglašavamo da same promijene radite na svoju odgovornost.

Dodato posle 2 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

pa za multiplayer igre, dozvoljena varanja skoro da i ne postoje, vec samo hakovi, aimbotovi i slicno...

Pa znaš ne moraju sve da budu baš ono čitovi mogu i neki trikovi kao ono što sam ja postavio za Bad Company.
 
Poslednja izmena:
__John__Wayne__
LEGEND
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
7.369
Ma zasto ce vam ova tema skines sebi Cheatbook i imas sve tu.......
 
Natrag
Top