Centralno daljinsko zaključavanje vrata na MEGANU - problem?

Član
Učlanjen(a)
10.10.2012
Poruka
20
Imam problem sa daljinskim centralnim zaključavanjem na Renault Megan Sedan 1.9 dci 2004.god.
Kad je vlažno vrijeme čuje se škljocanje u vratima čim stavim kontakt, ne uvijek ali često.
Ako neko zna uzrok ovoj pojavi bio bi zahvalan kad bi mi pomogao oko rješavanja ovog problema.

Pozdrav!!!
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
12.07.2011
Poruka
95
Jel skljocanje motorica od centralne ili neko drugo? Ako jeste mozda se olabavio motoric ili polugica sto izlazi iz njega(sto se meni jednom desilo) pa treba pritegnuti safove
 
Član
Učlanjen(a)
10.10.2012
Poruka
20
nije motorić, škljoca u svim vratima kao da otključavaš i zaključavaš vrata daljinskim
 
Član
Učlanjen(a)
16.02.2013
Poruka
12
probaj na dijagnostiku oterati hahah ja sada video koji je datum zadnjeg odgovora
 
Član
Učlanjen(a)
10.10.2012
Poruka
20
Problem još nisam riješio, škljoca u vratima kad je vlažno vrijeme i prije paljenja motora, čim se motor upali prestane škljocanje i sve je u redu. Inače sve normalno radi otključavanje - zaključavanje, samo kad prvi put otključam vrata počme sa škljocanjem.
Ako je neko imao ovakav problem, molim za pomoć?
 
Član
Učlanjen(a)
16.02.2013
Poruka
12
nemoj nista sam pokusavati moras na dijagnostiku ali kod dobrog majstora a kada pomislis da si resio problem crevo kuci i sam natapaj auto da vidis hoce li se ponoviti .ja sam imao musteriju sa slicnim problemom nije hteo da zakljuca pokvario se od vlage mikro prekidac na samoj bravi i vidi vrata otvorena alarm odradi ali ne zakljuca pa posle nekog vemena sam alarm pocne da pisti zato sto vrata nisu zakljucana inace to je bila ford fijesta 2009 god elektronika u koloma je cudo zato ti kazem bolje ne caprkaj sam stavi na dijagnostiku pozdrav druze nisam ti nista pomogao ali primer je mozda neka vrsta pomoci :tease::tease::(
 
Natrag
Top