Čemu???

Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
U pravu ste, prenaglio sam sa odgovorom, iznerviran što takve "teme" imaju toliku posetu, a neke interesantne, zanimljive, edukativne i poučne se i ne pogledaju! Ne mogu da verujem da je poenta "druženja" na forumu upisati broj 3/45/299 i da to još bude zabavno??? Ali ok, hteo sam malo da "prodrmam" ljude, opet nekom svojom "pozitivnom provokacijom", u cilju poboljšanja komunikacije...:)
 
Član
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
1.849
Tek sad sam uocila ovu temu.
Mozda sam bila "prezauzeta"na faorumskim igrama.:D
Procitala sam sve vase postove,i naravno da svako ima pravo na misljenje.
Rekontra,tebe je neko opasno iznervirao u forumskim igrama,cim si ovako reagovao(mislim na 1.post).Ili jos gore,izgubio si u Preferansu,daleko bilo.
Tu i tamo se srecemoo u postovima,pa imam neku sliku o tebi,koja je sto bi klinci rekli BTW,sasvim pozitivna.
Iznenadjuje me pomalo diktatorski stav,da nesto treba ukunuti.
Kako ne mozemo naterati ljude da pisu o nekim temama,tako ih ne mozemo naterati ni ovo drugo.
Ok je ovo da malo razmrdas ljude,ali mislim da onoga koga treba razmrdati,nije spreman na to.
Uostalom tvoj potpis govori mnogo.
 
Član
Učlanjen(a)
17.11.2009
Poruka
164
i ja bi ih ukino.Uvjek može biti pametnih igara(neko ljepo pričanje na forumima),samo što smo ljeni.
ps
Biti lud kraj kompa?pa se razbolim.biti lud na forumu moguće je ali ugalvnom bjesnimo.
 

GKZ

Član
Učlanjen(a)
26.07.2009
Poruka
11.044
To sto smo ljeni to je tacno, mozda zbog toga postoje bas te forumske igre ;)
 
Član
Učlanjen(a)
08.10.2009
Poruka
174
Ja mislim da u tim igrama "mislim na jednu odredjenu" moze da se sazna nesto vise o nekoj osobi u te dve reci sto ne bi moglo u ne znam koliko postova.
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Ja mislim da u tim igrama "mislim na jednu odredjenu" moze da se sazna nesto vise o nekoj osobi u te dve reci sto ne bi moglo u ne znam koliko postova.
Ne znam, lično nemam preteranu želju da saznajem bilo šta o bilo kome, dovoljno mi je da sam zaključim ko je kakav iz nekih odgovora, procenim da li sa dotičnim/om imam zajedničkih tema ili ne, "poglede na svet", da li mogu nešto korisno da pročitam, naučim... Ko je koliko visok, broj cipela, koliko sati sedi za računarom i da li ima partnera-mislim da nisu bitne cinjenice, samo bespotrebno tra-la-la... :dntknw:
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
U pravu ste, prenaglio sam sa odgovorom, iznerviran što takve "teme" imaju toliku posetu, a neke interesantne, zanimljive, edukativne i poučne se i ne pogledaju! Ne mogu da verujem da je poenta "druženja" na forumu upisati broj 3/45/299 i da to još bude zabavno??? Ali ok, hteo sam malo da "prodrmam" ljude, opet nekom svojom "pozitivnom provokacijom", u cilju poboljšanja komunikacije...:)

E,kako ti znas da oni sto igraju igre (ukljucujem i sebe) ne pogledaju ostale teme? :acute: Jednostavno,nekad ti je bas do totalnog opustanja pa je zanimljivo i kuckati te brojeve,ma koliko to nekome besmisleno zvucalo. smile3
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
E,kako ti znas da oni sto igraju igre (ukljucujem i sebe) ne pogledaju ostale teme? :acute: Jednostavno,nekad ti je bas do totalnog opustanja pa je zanimljivo i kuckati te brojeve,ma koliko to nekome besmisleno zvucalo. smile3
Ne kažem da ne pogledaju, kažem da se malo komentariše! :) Ispod svake teme koja mi se svidi, i koja je meni zanimljiva, ja ostavim neki svoj komentar, šalu, kritiku, glupost, ne bitno, jer na taj način onaj ko je temu postavio (i uložio neki trud) ne oseća se besmisleno i beskorisno! ;)
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Aha!Pa,isto tako i ostali,komentarisu ono sto im se svidi i ono o cemu misle da mogu da komentarisu. smile3 A treba imati u vidu da ovde ima dosta dece,da se ne uvrede,koja i nisu kompetentna da bas ostavljaju neke smislene postove. smile3
 
Član
Učlanjen(a)
17.11.2009
Poruka
164
Ja nemam pozitivno mišljenje o sjedenju kraj računara,ali nekada se to vrijeme može iskoristiti za malo zabave.Za sve ostalo u vezi računara ne želim da se vezujem,da mogu zaraditi neke pare koristeći računar možda bi to uradio ali ne i previše klonio bi se takvog posla.
Ako forum možemo iskoristiti za malo zabave onda treba razmisliti i o tome da nam dosta tema oduzimaju kvalitetno vrijeme.Dosadno nam je ne znamo šta ćemo a vrjeme prolazi.
Zato i se slažem sa Rekontrom,neke igre su besmislene,a što se tiče djece teško da je njima do igranja nekih plus minus igrica.Oni bolje od nas znaju šta da rade.
 
Natrag
Top