Čemu???

Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Mislim da ih treba ostaviti kao deo zabavnog foruma ... Razmislite i sami, ne moze forum imati samo ozbiljne teme ... U logou pise samo opusteno a najvise se mogu opustiti bas u delu foruma gde su igre - kroz smeh, kroz salu ... Mislim da ih treba ostaviti ....
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Ne znam, lično nemam preteranu želju da saznajem bilo šta o bilo kome, dovoljno mi je da sam zaključim ko je kakav iz nekih odgovora, procenim da li sa dotičnim/om imam zajedničkih tema ili ne, "poglede na svet", da li mogu nešto korisno da pročitam, naučim... Ko je koliko visok, broj cipela, koliko sati sedi za računarom i da li ima partnera-mislim da nisu bitne cinjenice, samo bespotrebno tra-la-la... :dntknw:
donekle se slazem sa tobom ali..razmisli da li i te teme koje niko ne komentarise treba da izgledaju bas tako..kao da citas neki muski ili zenski casopis a ne neko iskustvo osobe od krvi i mesa..ako hocu da citam novine to cu i da radim..ako hocu da se zabavim opet ..to cu i da radim..kazem..ovo je moje misljenje.nemoj da mi zameris..:)sto mi se ucini interesantno i u kojoj se prici nadjem ja je i komentarisem ..druge samo procitam..p.s.zbog broja cipela se nadjoh prozvanom sorry
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
4.075
Mislim da u sustini ne treba menjati nista..sve je ok. Kome se sta svidja on se pronasao tamo..kome ne..ide dalje. Leto je, sve manje i manje ljudi odlaze negde, zato volim sto je ovde opusteno i sto ljudi mogu barem kroz ovakve teme i price da se upoznaju i druze.
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
Moj predlog je da se ukinu (glupe) "forumske igre", jer niti imaju kakvog smisla,, niti čemu služe.. Samo koriste kao paravan ljudima koji nemaju ništa pamtno da kažu, "broje" i "oduzimaju"...

Brate ti i dalje ne shvataš da se ljudi hrane spamom...To im je životna rana...
Ja najviše volim temu odbrojavanja...pisanje rednih brojeva postova.
Tamo ima dosta toga da se nauči...kao na primer....da se broji.....da se čitaju znakovi poznatiji kao brojevi...i tako....to...
Ja sam uz pomoć te teme našao ljubav svog života....imamo dvoje dece i jednog matematičara.
 
Natrag
Top