Ćemo i Urša Lumpovanje do Zore!

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Ćemo i Urša Lumpovanje do Zore!


Napisao Dvor | 01 mart 2011



Iako je imala mnogo udvarača na "Dvoru" slovemačka voditeljka Urška Čepin po izlasku iz rijalitija ludo se zabavila sa Amelom Ćemanom Ćemom u nedelju uveče u beogradskom klubu "Teatro".

"Sinoć smo bili Urška i ja i neki mojii prijatelji u Teatru i proslavili njen izlazak. Odlično smo se proveli. Ja sam i otpevao jednu pesmu sa Anom Kokić, mojom dragom koleginicom koja me je pozvala da joj se pridružim na bini. I to mi je bilo pravo zadovoljstvo - ispričao je malo kako je tekao provod, a onda smo ga vratili na Uršku.- Pričali smo o nama i o tome šta eventualno može da se desi, ali to je laž da sam rekao njoj u studiju da imam ozbiljne namere. Ne znam ko je to pisao, ali ja to nisam rekao" - izjavio je Ćemo i dodao:

"Pa znate šta, sve opcije su otvorene. Zašto da ne. Da vam kažem, Urška ni malo nije glupa, vrlo dobro zna šta hoće. Baš smo sinoć o tome pričali", pravdao je Ćemo svoje simopatije prema Urški.

"Naravno da simpatije postoje. Meni se ona sviđa zato što je iskrena, ne folira se, kao neke druge. Pa neka je i malo slobodnija ponašanjem, bitno je da je iskrena. Bolje slobodnija, nego folirant. To nikako ne volim. Ne znam da li ćemo biti u vezi ili ne, u svakom slučaju, ja volim da stvari prepustim sudbini, pa šta treba da bude, biće. Otvoren sam za sve", bio je precizan Ćemo kad je reč o Urški, ali je i priznao da ipak ne zna da li bi mu smetalo da sa ovakvom devojkom bude u vezi. "Znate šta, ne znam da li bi mi smetalo njeno ponašanje da smo u vezi. Možda bi, a možda i ne. Zavisi. Ali pošto nismo u vezi, reći ću vam kad se to bude desilo",rekao je Ćemo.
 
Natrag
Top