Ceci preti 15 godina zatvora

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Krivična prijava protiv pevačice


Tužilaštvo će goniti Cecu zbog nasilja







Tanjug | 14. 05. 2011. - 11:01h

BEOGRAD - Prvo osnovno tužilaštvo u Beogradu ostaje pri optužnom predlogu protiv Svetlane Ražnatović i njenog zeta Predraga Ocokoljića zbog nasilničkog ponašanja bez obzira na najavu Aleksandra Olarevića, direktora FK Mladi proleter, da će u ponedeljak da povuče krivičnu prijavu protiv njih, rečeno je danas Tanjugu u tom tužilaštvu.

141848_1010-ceca-foto-blic-nebojsa-markovic_f.jpg

Svetlana Ražnatović u pratnji advokata i obezbeđenja dolazi u Palatu pravde


Olarević je u medijima najavio da će povući krivičnu prijavu koju je podneo protiv Ražnatovićeve i Ocokoljića jer “ne želi da bude ničiji pion”, niti da Ražnatovićevu “država preko mojih leđa otera u zatvor”. On je napomenuo da je iznenađen što je tužilštvo reagovalo tek posle četiri godine reagovalo na osnovu njegove prijav protiv pevačice i njenog zeta.

U Tužilaštvu, međutim, ističu da je optužni akt, u ovom slučaju optužni predlog, ovlašćen da povuče samo nadležni tužilac.

Povlačenje krivične prijave nema uticaja na pokrenuti krivični postupak jer se za to krivično delo goni po službenoj dužnosti, od strane ovlašćenog tužioca, napomenuli su u tužilaštvu.

Takođe podsećaju da se Olarević u istražnom postupku, kod istražnog sudije pridružio krivičnom gonjenju i da njegova odluka o povlačenju krivične prijave nema nikakav uticaj na odluku tužioca da podigne optužni predlog.

Optužni predlog podignut je 20. aprila, a sud je nedelju dana kasnije zakazao početak suđenja Ražnatovićevoj i Ocokoljiću za 19. jul.

Olarević je krivičnu prijavu protiv njih podneo u oktobru 2007. jer ga je pevačica psovala, a njen zet, bivši fudbaler, udario pesnicom u glavu.

Do svađe je, kako pišu mediji, došlo zbog rasprave oko vlasništva nad klubom Mladi proleter i sportskim centrom “Inge” na Zvezdari koji je “Obilić” na čijem je čelu bila Ražnatovićeva, a njen pokojni suprug Željko Ražnatović Arkan, glavni finansijer, godinama koristio da treninge i utakmice mlađih kategorija fudbalera.

Viši sud u Beogradu usvojio je 9. maja sporazum o priznanju krivice koji su Ražnatovićeva i njena sestra Lidija Ocokoljić zaključile sa Višim tužilastvom u vezi nezakonitim prisvajanjem dela transfera od fudbslera FK “Obilić” i uskoro ih očekuje odsluženje kazne od po osam, odnosno šest meseci kućnog pritvora.
 
Master Of The Universe
Član
Učlanjen(a)
28.10.2009
Poruka
911
‎"Da sam krala krala sam!" Kad je jos Ceca nama to govorila, a niko nije kapirao...;)
Danas ova stara pesma dobija novu dimenziju.


Da sam krala, krala sam
sve sam zvezde pokrala
preslo mi u naviku...
 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top