CC Cleaner i best antivirus

Učlanjen(a)
10.12.2016
Poruka
35
Pozz ekipa zanima me zasto instalirati cc cleaner? i da li uopce instalirati cc cleaner na svoj pc?
posto sam cuo da je cc cleaner nekima cak i prakticki uprskao cijelu stvar i windows takoder tako da su morali odmah reinstalirat windows i pocet sve ponovno ispocetka
i koji je po vama najbolji antivirus za pc?
Pozz Uzivajte =)
 
Član
Učlanjen(a)
24.10.2011
Poruka
336
Računar, odnosno Windows, pri svom radu, a naročito tokom surfovanja, nakupi pravu gomilu fajlova koji se tretiraju kao privremeni, a koji prilično zagušuju rad sistema. Takođe, tokom instalacije, deinstalacije i sl ostaje puno nepotrebnih registri upisa, koji takođe posle nekog vremena počnu da ometaju pravilan rad OS-a. Stoga je potrebno povremeno čišćenje, a CCleaner spada u najčešće korišćene aplikacije za tu svrhu. Gotovo je nemoguće napraviti štetu upotrebom ovog programa, mada, ako se neko dovoljno potrudi da zabrlja, onda će i zabrljati. Svakako je potrebna povremena inventura i čišćenje temporari fajlova i registri baze, a izbor aplikacije je stvar ličnih afiniteta.
Što se AV tiče, moj favorit je već neko vreme Bitdefender. Nije prezahtevan po pitanju angažovanja resursa, slovi za pouzdan po pitanju detekcije, a nije preterano autonoman da samostalno 'donosi odluke'. Kaspersky je sam vrh, ESET je među najpopularnijim...pa biraj.
 
Učlanjen(a)
06.10.2013
Poruka
145
Povremeno CCleaner , kad primetim da stvari ne funkcionisu kako treba.
Malwarebytes bar jednom u mesec dana.
E sad kao sto kaze @Peca023 ako ne gledas gde ulazis , sta skidas , i sta radis , nece ti pomoci ni 30 AV-a i cleaner-a :D
 
Natrag
Top