Učlanjen(a)
06.10.2013
Poruka
151
Nisam siguran sta bih uradio, ali znam da sigurno ne bih ovo pod brojem 2 i 14. :roll:
Ali ovo pod 14, uletis sa komsijama i kazes: Srecan rodjendan draga! :roll:

Kao sto sam vec rekao nisam siguran sta bih ja uradio, ali znam da bih pojeo bombonjeru. :D
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Nastavljamo vesti iz sveta

Tramp na debatu doveo Klintonove seksualne žrtve.
Bogati deda iz Flodide se ozenio svojom unukom.
Metju Heger iz Šarlota, donirao donji ves sa picajzlama prosjaku.
Deset maskiranih napalo pripadnika interventne.
U Argentini navijaci prebili sudiju, koji je pobegao u WC
Iz amazona izaso pito duzine 15 metra i progutao celog ribara, potraga u toku.
Provesor iz Spanije, iza drveta promatrao ucenice i onanisao na stablo.
U Suncevom sistemu detektovana razmena vatre izmedju dva NLO-a, jedan unisten.
Rusija razmatra otvaranje baze na Kubi i dotur oko 50 nuklearki, operacija Odgovor.
Americki razarac gadjan sa dva projektila kod Jemena.
Siptari oteli bespravno rudnik Trepcu i nosili slike Bila Klintona.
Svestenik U Meksiku osudjen za silovanje deteta(8), treba da plati dve gajbe piva.
Transport droge dronovima preko granice tokom noci, dronovi nose do 5kg robe.
Ispod planine cudno isijavanje, sumnja se na zakopano Tursko zlato, svi uzbudjeni.

---------
Ko sto rekosmo malopre. Tramp doveo Klintonove zrtve na sred predizborne kampanje u studio da se vide sa Bilijem. Svi u sali su se okrenuli ka njemu i primetili kako se drzi za penis, nakon cega je on brzo trgnuo ruku. Tramp je zatim tu odrzao mali govor svojstven njemu, dok je Bili crvenio na stolici od bruke.
15060-profimedia-0212254559_3083_300x300.jpg

Njih cetri su samo deo od 896 ostalih koje je ovaj obradeo. Inace karakteristican po neuobicajenom nacinu seksualnog izivljavanja, on se zadovoljava tako sto se umiva u zrtvinom medjunozju i tara genitalije sveze naraslim dlakama brade - ko kod brusnog papira.

Jedna od zrtava je izjavila.
"Imala sam privatan sastanak s Klintonom. Odjednom me privukao sebi, poljubio u usta i zgrabio moje grudi. Zatim mi je jednu ruku stavio na svoj debeli i masni penis, debljine nogice kuhinjskoh stola, a drugu u anus. Bila sam šokirana, samo sam pomislila - šta se događa?"

Tokom Trampovog govora, kamera je zumirala Bilovo lice i na zaprepascenje svih, njegove zenice su pridobile neprirodan oblik, ko kod vraga. Nakon cega je emitovanje prekinuto.

To je to, nastavljamo vesti kasnije.
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
KLHxYeU.gif

Mikeasa8ed.JPG


Dragi prijatelji,
...otvaram specijalni konjicki klub pa me interesuje sledece.
Posto ce na konju da jasu po dvojica radi ustede u konjima,
koliko treba da budu visoke prepreke na konjickoj stazi,
...da se recimo ne bi desilo da konj podklecne i osakati se.
Takodje me zanima ako do incidenta ipak dodje koje punjenje
da napunim u kubure radi skracivanja muka u slucaju krajnje nuzde.

Nadam se da ce ovi iz udruzenja za zastitu zivotinja takodje imati razumevanja.
i da se ne bune. Takodje ko prvi odgovori dobija za nagradu da sedi iza na sedlu.

Grli vas i ljubi vas Baz.
movies3fca.png

KLHxYeU.gif
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Smesno ...a jel ste culi za najnoviju foru. Erdogan uveo u Turskoj zakon da ko recimo siluje decaka na ulici, da ne bi bio krivicno gonjen mora da ga ozeni i samim tim ga udomi. Ovo je naravno docekano sa obiljem kritika u svim stalezima drustva, narocito su se pobunile zene, jer po ovome ispada da ce dosta njih da ostane neudato. Medjutim, nas mali dragi i dosetljivi Erdogan se dosetio, pa ce od sada svaka kuca koja ima po bar jedno zensko celjade da dobije virbrator na baterijama.

Inace ce prava za proizvodnju ovih malih stvarcica da preuzme Bili Gejci, prema cijem kazivanju uredjaj poseduje cak 12 brzina, dok se ona 13-ta zove Hell Worp, jer koja ucesnica stigne do tog nivoa turbulencije, kao nagradu dobija aktivaciju tablete za dozivotni sterilizing.

Sama ideja o ovim "Humanim", zenidbama, na Engleskom dvoru docekana sa ovacijama i aplauzom celog zmijskog ovatorijuma, da ga tako nazovemo. Pa se u Tursku salje besplatno oko 158 tona vazelina u humane svrhe, plus tries tona za Talibane i Kurde, ali u kanticama od 3kg.
...prema prvim saznanjima tokom delidbe vazelina doslo je do masovnog obracuna oko pet hiljada islamista, sto je rezultiralo smrcu hjih 225, mahom gusenjem i upotrebom malih kama-nozeva.
Dok su kod 359 ucesnika detektovane povrede u vidu odvajanja extremiteta i udaraca tupim predmetima, drveni cekici i kolci.
-------
To je bilo iz sveta, a sada se vracamo u Srbiju. Najnovije hapsenje grupe devijanata i njihovih crnih planova, razotkrilo je lanac drogirasa od estrade pa do politike. O cemu je zapravo rec..
Masovna produkcija "droge za silovanje", u kucnoj radinosti polako se penje na lestvici od 1-10, i sada je na osmici. A kao musterije, kupci svih zanimanja, od migranata do posetilaca nocnih klubova. Gde bi droga trebalo da se ukaplje u casu soka koju ce da popije devojka ili na limunu koji ce da osisa. Nakon toga sa njom mozete raditi bilo koju sexualnu aktivnost, koje se ona kasnije nece secati, cak nid pod hipnozom. Posaljes cerku u nocni, a posle spremaj kolevku ili jos gore, neizleciva Sida infekcija, triper itd.
-------
To je to vracamo se opet na svetski zbivovi.
Kim Džong se dodatno udebljao, pa sad tezi neverovatnih 180 kila. Njega prati serija incidenata usled telesne mase. Pa se tako desilo da se zaglavi u kanalu za spasavanje iz nuklearnog sklonista, gde je zaglavljen do pupka virio iz sahte punih osam sati. Hranjen je na cevcicu jel su mu ruke takodje bile zaglavljene oko struka, ko kod pingvina.
Drugi icident se desio pri ulsku u Mig-29, gde se zaglavio u kokpitu aviona, pa se ujedno spasao tako sto se katapultirao sa sve njegovom experimentalnom pilotskom foteljom. Padobran se nije otvorio, ali je na srecu pao na krosnje drveca sto je ublazilo pad.

Treci slucaj je zapravo najgori, desilo mu se da se zaglavi u rodjenom klozetu u bideu, a sam tok spasavanj protekao je krajnje misteriozno, po nezvanicnim sananjima krov kenjare u koju se bio zavuko je rasturen, te je dizlicom izvucen. Imajuci u vidu da su svi vatrogasci posle spasavanja, misteriozno nestali, o daljim detaljima nezahvalno je spekulisati.
-------
Vesti nastavljamo kasnije posle malog Epp-a.
Baz23508.jpg
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Auu, izgleda da je ovaj deo foruma totalno zapostavljen ni zive duse ovde. Nema veze nastavljamo nase vesti iz nedraga do nemila to Bozjih usiju.

Sta da vam kazem dragi gledaoci situacija se kolosano promenila od dolazka Trampa.
Recimo sledece.

Izmisljen tecni kalcijum za popravku zuba u kucnoj radinosti i pasta na bazi aktivnog uglja.
Izmisljena protetika koja kad se usadi u vilicu, izrastaju zubi(nicu iz korena) za 9 dana.
Lek protiv sede kose na bazi prirodnih preparata obnavlja kosu za 7 dana.
Svuda bruji o maticnim celijama za koje se tuku Korporacije i placaju za njih.
Svakodnevno se vidjaju dronovi za prevoz droge za koje narod misli da su vanzemaljci.
Dok se neki odaju hrani na bazi sunceve svetlosti, drugi se hrane madim telima.
Obnavlja se te takodje stari dokazani fashisticki rezim sa suzbijanjem dnevih novina.
Ljudi koji zive u zgradamo moraju da se regisrtruju kao sekte, odnosno nekakve enklave.
Planira se izgradnja koncentracionih logora za nezaposljenje, ..smejte se, al isto vam se fata.

A evo ga zadnji biser Srbske umetnosti.

Nikolić ne da vilu na Dedinju Vučiću i preti da ce da se vrlji sa Plavog Mosta.

Po nezvanicnim spekulacijama, ili po spekulacijama iz malog pocepanog dzepa na kratkim pantalonicama, nekdasnji predsednik Srbije, .mali bilmez iz spaget filmova ne'da, odnosno odbija da se iseli iz predsednicke plate. Razlog, kao ce da ga napadnu crnom magijom ako se izmigolji odande. Po takodje nezvanicnim shpekulacijama, predsednicke rezidencije su zasticene od crne magije - verovali ili ne, pa tako niko sa iole elementarnim znanjem satanisticke doktrine ne moze da obznazi(Astralno penetrira zadnjicu), nekog ko se nalazi iza zidova zastite ove utvrde.
Inace po takodje nezvanicnim informacijama, ako recimo neko od njih prespava van ove prostorije ujutru se budi sa strahovitim bolovioma u predelu Anusa(chmara), sto se pripisuje nasim malim prijateljima iz senke koji ne gube vreme i svrdlaju zrtve. Takodje je bivsi profiter uplasen po pitanju ovog fonda Desaanke Masksimovic, ..salim se, nego fonda njegove zene jer se ispostavilo da nema dovoljno rezervnih dzakova da se pare prenesu iz rezidencije, ..pa po dzipovima i kombijima do onog zasticenog sela. Znaci mole se gradjani koji imaju te kombije ili dzipove, kao recimo Cedomir Jovanovic, da se prijave za transport novca i takodje da se razumeju u kontra crnu magiju, kako bi smo odbili ove takozvane anusne penetracione napade iz Astrala hitno!!!

Ostanite tunovani do nove informacije iliti zbiva, ako vam vise odgovara.
 
Natrag
Top