TMF
Član
Učlanjen(a)
09.07.2011
Poruka
1.433
Joj, šta je radila! Izudarala se, ispržila... Bolje da nije ni ustajala iz kreveta.
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Meni je danas bio super dan ako je skoro sve vreme padala kisa :D

Dobro je sto si ti ustao, kako bi inace namestio krevet i nametnuo jos jednu "zagonetku" :D
 
TMF
Član
Učlanjen(a)
09.07.2011
Poruka
1.433
Može se primetiti da se Dum strahovito malo pojavljuje na forumu od kad je Golden tu. Rekao bih da je nik u pitanju i da budi bolne uspomene kod Dum...
 
Član
Učlanjen(a)
30.11.2011
Poruka
1.872
Cek', sta si radila Golden?! Nisam bas sve pratila...
Juče mi je bio baksuzan dan,odnosno popodne (ja se zezam da ima veze sa solarnim olujama)...dok sam pakovala neke stvari u orman, ne zna kako al uspela sam da puknem nos u vrata ormana(sad je malo natečen al nije opasno)...onda sam posle pola sata lupula glavom u frižider i na kraju zalepila ruku na ringlu dok sam spremala ručak za danas....
Definitivno nije mi bio dan za kućne poslove....:)



Može se primetiti da se Dum strahovito malo pojavljuje na forumu od kad je Golden tu. Rekao bih da je nik u pitanju i da budi bolne uspomene kod Dum...

Belja opet si počeo da peckaš.....oćeš da me zavadiš sa ostalim forumašicama....smanji doživljaj da ne bude :angfdl:
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Juče mi je bio baksuzan dan,odnosno popodne (ja se zezam da ima veze sa solarnim olujama)...dok sam pakovala neke stvari u orman, ne zna kako al uspela sam da puknem nos u vrata ormana(sad je malo natečen al nije opasno)...onda sam posle pola sata lupula glavom u frižider i na kraju zalepila ruku na ringlu dok sam spremala ručak za danas....
Definitivno nije mi bio dan za kućne poslove....
Ja sam odavno ukapirala tu ''solarnu oluju'', znaš ja se baš informišem..yes3 i shvatila sam da su kućni poslovi pogubni za mene, jer nisu u istoj ''astrološkoj kući'' sa ''solarnom olujom'', jednostavno nisu u korelaciji i ja tu moram da vodim računa tako što se ''udaljavam od kućnih poslova''...:lol:
 
Član
Učlanjen(a)
30.11.2011
Poruka
1.872
Ja sam odavno ukapirala tu ''solarnu oluju'', znaš ja se baš informišem..yes3 i shvatila sam da su kućni poslovi pogubni za mene, jer nisu u istoj ''astrološkoj kući'' sa ''solarnom olujom'', jednostavno nisu u korelaciji i ja tu moram da vodim računa tako što se ''udaljavam od kućnih poslova''...:lol:

Moraću i ja da se malo udaljim od kućnih poslova...da ne nastradam sirota....sad bi trebala da stavim titulu "Žena sa slomljenim nosem" :beee:
 
Član
Učlanjen(a)
30.11.2011
Poruka
1.872
Ma meni je ''doktor'' prepisao da ne radim ništa oko kućnih poslova...A inače bih se baš ''razmahala''......:lol:

Ma ko je pa ljubitelj kućnih poslova.....a ja kao glumim super nezaposlenu ćerku koja se brine o kućnim poslovima,kuva ručak i ostalo šta treba....aj da pomognem matorcima,da ne budem totalno beskorisna.....a muka mi je od toga samo tako...
 
Natrag
Top