Čarli Šin o otkazu:Shvatili su da sam bolji od svih i žele da me unište

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Kraj sitkoma „Dva i po muškarca“


Čarli Šin o otkazu:Shvatili su da sam bolji od svih i žele da me unište




Izvor: Blic J.O. | 08. 03. 2011. - 16:57h
cat_icn_more.png
16:57h


Čarli Šin je i definitivno otpušten iz serije „Dva i po muškarca“ koja ga je učinila najplaćenijim glumcem u Holivudu sa platom od dva miliona po snimljenoj epizodi..
10668_carli-sin-ap-kirsty-wigglesworth_f.jpg


„Nakon dugog i pažljivog razmišljanja "Warner Bros. Television" je odlučila da otpusti Čarlija Šina iz serije „Dva i po muškarca“. Ova odluka stupa na snagu odmah“, stoji u saopštenju koje je izdala ova kompanija.

U ovom dokumentu od čak 11 strana stoji i da kompanija smatra da je Čarli Šin u ovom trenutku “opasno auto-destruktivan i da deluje jako bolesno”.

Poznati glumac im se odužio još jednim “zanimljivim” nastupom. Nakon što je njegov advokat dobio informaciju da je raskinut ugovor sa njegovim klijentom, Čarli Šin se popeo na vrh zgrade u Los Anđelesu i vitlao sabljom uz povike “Konačno sam slobodan”.

To nije njegov jedini ispad u vezi sa gubitkom posla. Čarli je bio izuzetno promenljivog mišljenja kada su ga različiti novinari pitali za stav povodom toga.

Za televiziju NBC je izjavio: "Ionako su me oduvek nervirale glupe košulje za kuglanje. Sada sam konačno slobodan."

Pošto se napio "od sreće" što je izgubio ulogu koja ga je proslavila, pušio je cigaretu iz nosa i sasvim pijan izjavio: "Konačno su shvatili da sam bolji od svih i odlučili su da me unište. Ali, neće uspeti. Pobediću!"

Kada ga je novinar "Access Hollywood"- a pitao kako se oseća povodom činjenice da je izgubio ulogu života, rekao je: "Te bubašvabe nisu imale petlju ni da me pozovu. Poslali su mi SMS poruku da mi kažu da više neću glumiti u seriji. Trebalo bi da se stide! Mogu samo da me mrze, moji džepovi su još puni njihovih para!"

Za magazin People je rekao: "Probudili su zver u meni. Rat počinje."
 
Natrag
Top