Card de memorie corupt

Učlanjen(a)
17.12.2019
Poruka
30
Cardul meu de memorie a fost corupt cu htc m8, însă când îl conectez la computer, pot vedea toate folderele din cardul de memorie. când deschid folderul DCIM, imaginile sunt listate acolo, dar nu se vor deschide. Am încercat și recuperarea datelor Wondershare și EaseUS, dar imaginile recuperate nu se deschid nici ele. Trebuie să formatez cardul înainte de a începe recuperarea?
 
Učlanjen(a)
17.12.2019
Poruka
30
hvala na odgovoru. ali nisam pokušao kopirati datoteku s Linux računarom jer je nemam. srećom, pronašao sam softver za oporavak zvan iBoysoft koji je uspješno vratio sve moje slike. i sve obnovljene slike mogu se otvoriti. sjajna aplikacija.
 
Učlanjen(a)
17.12.2019
Poruka
30
hvala na odgovoru. ali nisam pokušao kopirati datoteku s Linux računarom jer je nemam. srećom, pronašao sam softver za oporavak zvan iBoysoft koji je uspješno vratio sve moje slike. i sve obnovljene slike mogu se otvoriti. sjajna aplikacija.
 
Član
Učlanjen(a)
07.12.2011
Poruka
460
... nisam pokušao kopirati datoteku s Linux računarom jer je nemam.

Ne treba ti linux računar. Dovoljan je live linux cd ili usb [1] sa kojim ćeš podići postojeći računar.

... softver za oporavak zvan iBoysoft koji je uspješno vratio sve moje slike. i sve obnovljene slike mogu se otvoriti. sjajna aplikacija.

Paušalan zaključak. Možda jeste, a možda i nije.
Pošto se ne zna u kom stanju su bili "oporavljeni" fajlovi ne može se ni znati šta je taj probgram "radio" i samim tim šta uopšte ume.

[1] https://en.wikipedia.org/wiki/Live_OS
 
Natrag
Top