Cao svima :-)

Član
Učlanjen(a)
03.05.2011
Poruka
14
Pozdrav za sve clanove foruma.

Ja sam se uclanila pre pola sata i nesto. Nasla sam forum kad sam trazila audio knjige na srpskom yes3

Navigacia na forumu me jos malo zbuni, al skonta cu wacko2

:D
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Pozdrav za sve clanove foruma.

Ja sam se uclanila pre pola sata i nesto. Nasla sam forum kad sam trazila audio knjige na srpskom yes3

Navigacia na forumu me jos malo zbuni, al skonta cu wacko2

:D

Dobro došla Koni. Interesantan nik. Nadam se da nemaš neki drugi identitet na ovom forumu. Kako god, uživaj. Pozdravljam te.
 
Član
Učlanjen(a)
03.05.2011
Poruka
14
Hvala :)

Ne, nemama drugi identitet na forumu. Danas sam prvi put saznala za ovaj sajt.

Nik sam izabrala jer trenutno citam knijigu od Kim Harrisona... to citam jer terbao mi nesto slicno kao Jim Butcherove kinjige o Harry Dresdenu (sve 12 sam vec procitala :vorred:).... a Harry Dresden je mix tipicnog carobjnaka Merlina i detektiva Sherlock Holmesa.... a pisac ko je izmislio Sherlock Holmes je Sir Arthur Conan Doyle.... pa evo, nik: Connie Doyle ....wacko2

hehe

:blum3:
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Hvala :)

Ne, nemama drugi identitet na forumu. Danas sam prvi put saznala za ovaj sajt.

Nik sam izabrala jer trenutno citam knijigu od Kim Harrisona... to citam jer terbao mi nesto slicno kao Jim Butcherove kinjige o Harry Dresdenu (sve 12 sam vec procitala :vorred:).... a Harry Dresden je mix tipicnog carobjnaka Merlina i detektiva Sherlock Holmesa.... a pisac ko je izmislio Sherlock Holmes je Sir Arthur Conan Doyle.... pa evo, nik: Connie Doyle ....wacko2

hehe

:blum3:

Hehehe, onda si sasvim slučajno pogodila ime glavne junakinje priče Kornela Vulriča, "Moj suprug je mrtvac". Snimljen je i film po toj priči, a Koni Dojl u njoj mijenja svoj identitet.

Ok, uživaj.
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Ma gde slučajno, sumnjivo mi je to Rus, bolje proveri. :lol:


Zezam se, dobrodošla Koni Dojl. :hi:
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Ćao,samo da znate i ja sam nova i teško se snalazim.......

Dobro došla Biljo iz Japana. Za snalaženje na forumu najbolje je da se obratiš članovima Death row, Delija 10 i Tito Pulo... oni valjaju neke kineske kompase i šljemove, već ih sve nesnalažljive na forumu nose uvijek sa sobom. Jesu kineski al mogu pomoć i Japancima zato što se najbolje čitaju bademastim očima.
 
Natrag
Top