Ćamila Dizdarević

Član
Učlanjen(a)
07.06.2013
Poruka
2
Majka sam učenice pribojske gimnazije i želim da javnost upoznam sa nečim što odavno svi znaju u pribojskoj gimnaziji a ne smeju da kažu. Profesorka Ćamila Dizdarević se bavi kriminalom, njen rad pedagoški i predavački su devastirali pribojsku gimnaziju. Njen rad će ostati upamćen po neprofesionalizmu.Ja i muž se mučimo da bismo školovali naše dvoje dece.Imamo male zarade i sve radimo da naša kćerka stekne solidno obrazovanje.Naša kćerka ne može kod pomenute da dobije nikad dobru ocenu i to ne bi bio problem da pojedini učenici ne dobijaju ocene putem raznih veza i vezica.Profesorka Ćamila je opsednuta svojim predmetom smatra ga najbitnijim.Učestvuje na brojnim takmičenjima a učenicima koji su njeni odani puleni sređuje ocene pa se dešava da učenici tokom cele godine uče samo istoriju da bi osvojili neko mesto na takmičenju a ona ima za uzvrat ucenjujući druge kolege i po principu ja tebi ti meni sredi ocene.U odeljenju moje kćerke se desilo da učenik nije trebao proći ni odličan ali posto je osvojio mesto na takmicenju Ćamila mu je namakla prosek na 5,00.A kada bih pričala ko ima sve sređene(bolje reći kupljene ocene) kod ćamile spisak bi bio podugačak.Ćamila sve radi da bi njeni učenici osvojili mesta na takmičenjima jer svesna je da iza nje neće ostati ljudskost i pedagoško rad već samo priče o sređivanu ocena.Najgore je što mnogi učenici i nastavnici u gimnaziji znaju za ovo ali svi ćute jer se plaše za ocene(lično ih poznajem).Jedna neljudska osobina Ćamile Dizdarević je i ogovaranje i nalaženje mane svakom učeniku i kolegi koji nije sa njom u dobrim odnosima.U grehe Ćamile Dizdarević bi se mogli uključiti i postupci kada ona učenicima koji imaju sređene ocene da 5 a onda ispituje one koji nemaju sređenu pa ih omalovažava i ponižava a na kraju im da bi se prikazala dobrom da 4 ili 5 da bi deci zamazala oči.Ja sam svesna da ovim ništa neću postići ali želim da druge upozorim na ovu pojavu.....
 
Član
Učlanjen(a)
07.06.2013
Poruka
2
I kako mi on moze pomoci.Ona bi ostala na poslu a moje dete pi mozda posle toga imalo 1 i ostalo na polaganju.
 
Natrag
Top