Call of duty ww2- problem jezik u igri..

Učlanjen(a)
21.06.2012
Poruka
73
instalirao sam call of duty ww2 na comp. sve radi ali jezik francuski... gledam po yt oni ubacuju engleski jezik u igru u mapu gdje se instalirala igra. meni tamo već ima engleski jezik.
što znači da ga trebam samo namjestiti u podešavanjima ali... ne ide i ne ide .... google translator i ostalo ali nikako da nađem.
ako neka dobra duša može uslikati zaslon gdje se nalazi promjena jezika,


Poslano sa mog SM-J600G koristeći Tapatalk
 
Učlanjen(a)
28.12.2011
Poruka
177
Ja sam igrao na ps4 tako da nemam bas iskustva, ali kod ps4 je bitan region igrice, tj. regionalne postavke. Mora se sloziti region naloga i igrice. Ne znam ima li to veze za PC
 
Učlanjen(a)
19.04.2023
Poruka
6
i installed call of duty ww2 on comp. everything works but the language is French... I look at yt they insert the English language into the game in the folder where the game was installed. I already have the English language there.
što znači da ga trebam samo namjestiti u podešavanjima ali... ne ide i ne ide .... google translator i ostalo ali nikako da nađem.
ako neka dobra duša može uslikati zaslon gdje se nalazi promjena jezika,


Poslano sa mog SM-J600G koristeći Tapatalk
Ako ne možete pronaći jezične postavke u izbornicima igre, moguće je da Call of Duty: WWII ima jezične postavke povezane s jezičnim postavkama vašeg sustava. U tom slučaju možda ćete morati prilagoditi jezične postavke računala na engleski.
 
Natrag
Top