Brzo citanje

Član
Učlanjen(a)
16.10.2010
Poruka
98
Naisao sam na knjigu Tonija Buzana - Brzo citanje, a i prije sam cuo kako je moguce znatno povecati kolicinu procitanih stranica za odredjeni vremenski period pa me zanimaju iskustva onih koji su procitali ovu knjigu. Takodje, pisite i vase misljenje o tome nevezano za tu knjigu. Iskreno, volim citati, ali bilo bi fino ako je kako moguce ubrzati to citanje, ali da to ne bude samo obicno preletanje preko texta bez ili sa malom kolicinom razimijevanja... smile3
 
Član
Učlanjen(a)
20.05.2009
Poruka
56
Ja sam procito ovu knjigu i sta reci osim da je extra.....stvarno radi poso i neverovatno je lako....ja sam sa standardnih 30 strana na sat doguro na cak 600strana na sat.....sto je otprilike 4-5 sekundi po stranici......stvarno neverovatno...vredi pokusati......uz to pamcenje je cak bolje nego kad citas sporo....
 
Član
Učlanjen(a)
16.10.2010
Poruka
98
600 strana za sat vremena? Nije da ti ne vjerujem, ali to stvarno izgleda imaginativno. Meni bi bilo dovoljno kada bih uspio dogurati i do onih 400 strana za sat vremena, koliko knjiga tvrdi da svako moze postici, a kamoli jos i toliko. Bacam se na knjigu. Poceo sam vec citanjem, ali sam rano odustao jer sam prvo zelio provjeriti da li to stvarno funkcionise ili je samo napumpana prica.
 
Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
981
Ja sam procito ovu knjigu i sta reci osim da je extra.....stvarno radi poso i neverovatno je lako....ja sam sa standardnih 30 strana na sat doguro na cak 600strana na sat.....sto je otprilike 4-5 sekundi po stranici......stvarno neverovatno...vredi pokusati......uz to pamcenje je cak bolje nego kad citas sporo....
Nemojmo preterivati .
 
Član
Učlanjen(a)
20.05.2009
Poruka
56
Nije preterivanje....jes da izgleda nemoguce....ali i te kako je moguce...
 
Član
Učlanjen(a)
09.10.2009
Poruka
6
Molim vas da mi kažete kada se toliko brzo čita da li se i zapamti nešto od pročitanog ili je ovde pitanje samo kvantiteta?
 
Član
Učlanjen(a)
20.05.2009
Poruka
56
Zapamti se naravno, inace nebi imalo smisla.....Samo treba vezbati dok ne uskladis brzinu i razumevanje.....
 
Član
Učlanjen(a)
01.08.2011
Poruka
8
Могу ли се испити спремати том техником "брзог читања"?
 
Natrag
Top