Brzina neta?

Član
Učlanjen(a)
29.12.2011
Poruka
239
Zanima me da li nekako mogu ograničiti brzinu uplodada da mi nebi gušio download.
Pitanje je vezano za wireless konekciju ako to uopšte ima veze i torentov BitTorrent 7.6 download menadžer.
Primetio sam naime kada mi je brzina uploada veća skida mi sporije a kada je manja skida brže pa sam odlučio da probam sa
podešavanjima brzine uploada,da ograničim brzinu tj. pošto sigurno nisam ograničio.
Hvala svima koji mogu da pomognu!
 
Član
Učlanjen(a)
07.10.2011
Poruka
164
Ima veze jos kako,nemam bas mnogo iskustva sa tim programom ali znam vrlo dobro da ako ne ogranicis download dosta uspori skidanje,ja imam ADSL pa ako mi je upload veci od 20Kb\s download mi padne za 80-tak Kb\s,moras da nadjes negde u opcijama podesavanja vezana za "bandwith" i tamo ogranicis upload,ja koristim U torrent program i podesio sam da mi za vreme skidanja ne dize upload vise od 20 Kb\s i tek kada zavrsim skidanje digne upload na maximum...
 
Član
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
1.407
Zanima me da li nekako mogu ograničiti brzinu uplodada da mi nebi gušio download.
Pitanje je vezano za wireless konekciju ako to uopšte ima veze i torentov BitTorrent 7.6 download menadžer.
Primetio sam naime kada mi je brzina uploada veća skida mi sporije a kada je manja skida brže pa sam odlučio da probam sa
podešavanjima brzine uploada,da ograničim brzinu tj. pošto sigurno nisam ograničio.
Hvala svima koji mogu da pomognu!

iMAM ISTI BIT TORENT. Download menagera nemam i ne treba mi. Kad bilo šta skidam prvo gledam koliko ima SEEDS-a.

Brzina skidanja (prosjek) iznosi oko 400 kb/s. Također sasm na wireless-u. Napravi deinstalaciju tog managera. Siguran sam da ti on radi probleme.
 
Član
Učlanjen(a)
29.12.2011
Poruka
239
Našao sam opciju bandwidth i stavio sam na ograničeni globalni upload 20 i u altenartivni takodje,pa ćemo videti dali skida nešto brže
pošto je do sada download sa najviše seedova iznosio nekih 130 do 150kb/s .Svejedno ću javiti.:angfdl:
 
Natrag
Top