Brzina interneta

Član
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
932
e narode , ja koristim bezicni i imam isti problem. nisu virusi ni tojanci a za crve je hladno vreme. ovo je srbija ...:???:wacko2:dntknw:
 
Član
Učlanjen(a)
14.01.2010
Poruka
20
i kod mene je nekad spor internet nece nista otvoriti ja samo sacekam dva tri sata i ponovo pokusam
 
Član
Učlanjen(a)
22.11.2009
Poruka
146
Kod mene u hrv. se dogadjalo otprilike isto što vi opisujete kad su mijenjali brzinu.Jednostavno treba pričekati dok ne srede stvar.A i onda možda neće raditi kak treba.Osobno sam ih zvao nekoliko puta jer mi je pucala veza,sve dok opet nisu poboljšali server.Naime,puste najnoviji u pogon i gledaju di su greške pa kad ustanove što se dogadja ispravljaju to,samo kaj je he.... da rade korak po korak.sad su sve napravili i brzina ne može biti bolja.Možda se to dogadja i kod vas
 
Član
Učlanjen(a)
01.02.2010
Poruka
13
Da znate i meni se to desava uspori bez ikakvog razloga a koristim adsl
 
Učlanjen(a)
18.08.2009
Poruka
1
ja imam isti problem radio sam sve zivo,formatiro komp misleci da je virus,zvao telekom ali nista.aj nek javi neko ako resi problem...
 
Član
Učlanjen(a)
22.11.2009
Poruka
146
Brzina adsl

ja imam isti problem radio sam sve zivo,formatiro komp misleci da je virus,zvao telekom ali nista.aj nek javi neko ako resi problem...

Zovi opet telekom nek ti izmjere propusnost linije i zagušenje koje imaš(to ti moraju obavezno napraviti).Normalno,ak imaš podzemni(ili zračni kabel) do kuće.Zna se dogadjati da je greška u tom dijelu mreže.Usput,probaj zamijeniti ruter jer nekad i on zna štekati.Drugo ne može biti,osim ako njima u telekomu nekaj ne zahebva.Od njih obavezno traži rezultate mjerenja pa ćeš vidjeti gdje je greška.Ako je problem u kabelima nek mijenjaju.Pozzz
 
Član
Učlanjen(a)
27.08.2009
Poruka
20
ljudi, jel se kod vas promenilo nesto..?
meni je i dalje download uzasan....:(
telekom i dalje ne namerava da resi problem...
 

TCM

Član
Učlanjen(a)
13.10.2009
Poruka
15
ne popravlja se nista, a iz telekoma su rekli da do petka resavaju problem sa tim sto ce da nam povecaju i brzinu... pa jbga, ajde da se strpimo do petka...:)
Kazu do petka ce telekom da resi problem i mozda bude i ubrzanje, s tim sto ja mislim da je prica za ubrzanje da ljudi nebi divljali sto cekaju do petka a kad dobiju vezu bice zadovoljni sto ponovo radi a sad za ubrzanje...:)
Vlax samo mi molim te kazi od kog izvora si cuo to za ubrzanje?
 
Član
Učlanjen(a)
13.12.2009
Poruka
53
Ma nije bitno da li ce biti ubrzanja ili ne daj samo neka ga poprave vise.:what:I kod mene se nista ne menja.Koga da zovem imam sezampro adsl?
 

TCM

Član
Učlanjen(a)
13.10.2009
Poruka
15
Sad sa shatovo sa drugom i njumu brzina raste downloaduje oko 300-600 kb/s koonstantno(iam telekom 1mbs)
 
Natrag
Top