Brisanje virusa

Član
Učlanjen(a)
03.02.2010
Poruka
163
kako obrisati TSR Boot virus kada se podigne sistem Esset ga uvijek detektuje probao sam iz Sef moda ali ništa.
 
Član
Učlanjen(a)
24.08.2010
Poruka
228
avg ima opciju da ti po instaliranjuz dok se kompjuter boot-uje proveri računar (kao kada proverava na xp-u particiju posle nepravilnog gašenja računara, znači nema podizanja sistema, sve sae radi pre toga), moj predlog ti je da pokušaš sa njim.
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
avg ima opciju da ti po instaliranjuz dok se kompjuter boot-uje proveri računar (kao kada proverava na xp-u particiju posle nepravilnog gašenja računara, znači nema podizanja sistema, sve sae radi pre toga), moj predlog ti je da pokušaš sa njim.

ako se dobro sjecam taj to ima avast, a ne avg

Dodato posle 9 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

kako obrisati TSR Boot virus kada se podigne sistem Esset ga uvijek detektuje probao sam iz Sef moda ali ništa.

instaliraj malware bytes i update-uj ga, restartuj komp i udji u safe mode, onda iz safe moda skenira komp sa malware-om i sa esetom, ako ti to ne pomogne, onda jedino da nadjes nekog ko dobro barata sa dos-om pa da ti da komande kako da obrises taj virus
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
07.10.2009
Poruka
201
pokusaj da pronadjes i obrises fajl android.com ako ti to ne uspe pokusaj sa programom spyware doctor
 
Član
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
1.407
Kad si ovo sve odradio ostala ti je samo opcija reinstalacija sistema ili da probaš instalrati neki drugi AV program za određeno vrijeme.
 
Član
Učlanjen(a)
24.08.2010
Poruka
228
ima i avg. i ne verujem da ćeš uopšte moći da ga obrišeš iz sejf mod-a...
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
ima jedan antivirus combofix mislim da se zove, e taj ako ne obrise nijedan nece
 
Natrag
Top