Brickovan ruter Tenda W316R

Učlanjen(a)
31.08.2011
Poruka
56
Imam ruter Tenda W316R. Pokusao sam da mu updatujem firmwer ali bas za maler nestade struja u kuci kad je dosao do 100% flesovanja.
Kad sam pokusao da ga ukljucim ponovo na njemu samo svetli lan1 koji treperi povremeno i power lampica a system lampica se ne pali uopste.
Proverio sam ipconfig i on uopste ne dodeljuje Default Gateway kao da mu ne radi DHCP protokol,a gde treba da bude adresa mreze tu umesto 192.168.0.xx stoji samo APIPA tj 169.254.xxx.xxx.
Da li mogu ponovo nekako da osposobim ruter.
Molim za pomoc!

Hvala unapred na odgovoru
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
18.06.2012
Poruka
1.272
Imam ruter Tenda W316R. Pokusao sam da mu updatujem firmwer ali bas za maler nestade struja u kuci kad je dosao do 100% flesovanja.
Kad sam pokusao da ga ukljucim ponovo na njemu samo svetli lan1 koji treperi povremeno i power lampica a system lampica se ne pali uopste.
Proverio sam ipconfig i on uopste ne dodeljuje Default Gateway kao da mu ne radi DHCP protokol,a gde treba da bude adresa mreze tu umesto 192.168.0.xx stoji samo APIPA tj 169.254.xxx.xxx.
Da li mogu ponovo nekako da osposobim ruter.
Molim za pomoc!

Hvala unapred na odgovoru

Pa ako je nestala struja u toku flesovanja to je najgora vrijanta koja je mogla da ti se desi!
E sad taj rom cip mozes ga ponovo osposobiti ali to ne mozes ti da radis vec samo u neki servis da ga nosis pa da oni odrade!
 
Učlanjen(a)
29.12.2013
Poruka
129
Mislim da mu nema pomoci, meni se nesto slicno desilo ali srećom da je bio u garanciji.
Ali garancija ne pokriva ako sam nešto prčkaš oko njega, zato bolje reći kako se sam od sebe pokvario.
 
Natrag
Top