Brak na brzinu - da ili ne

Član
Učlanjen(a)
22.02.2010
Poruka
3
pa evo i ja da kazem koju rec... zabavljali se 4meseci i odmah veridba posle mesec i po svadba i u toj godini dobili i prvu ceru. I evo to traje "baxuznih" 13god... i jos uvek se drzimo, heheheheheh
naravno svugde dodje do svadje i ne slaganja, ali sve se to prebrodi i pobedi tako da ovakvi brakovi mogu da uspeju...pozzzz
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
pa evo i ja da kazem koju rec... zabavljali se 4meseci i odmah veridba posle mesec i po svadba i u toj godini dobili i prvu ceru. I evo to traje "baxuznih" 13god... i jos uvek se drzimo, heheheheheh
naravno svugde dodje do svadje i ne slaganja, ali sve se to prebrodi i pobedi tako da ovakvi brakovi mogu da uspeju...pozzzz

Nisi ti dzaba "Palilulac" .... Jos ako si od onih ispod rampe onda nema sale ..... :yea:
 
Član
Učlanjen(a)
25.08.2010
Poruka
171
mislim da je za neke stvari ponekad bolje i ne razmisljati....ako bi malo razmislili mozda nikada i ne bi pristali na dozivotno vezivanje
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
4.075
To je vise stvar instinkta....ako osecas da je to ono pravo, onda je vreme za brak, ako mislis da nije bas sve kako treba i osecas neku nedoumicu, onda je bolje ne .....Duzina zabavljanja nije presudna za takvu odluku....
 
Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2.013
Ma bolje i brak na brzinu nego kad se godinama vodaju...Veze koje traju duze od 5 godina uvjek puknu...i onda kao sto je vrtko1992 naveo nadju drugog/drugu zavole se i eto im braka za 20-ak dana...Mislim da je vodanje godinama i tapkanje u mraku veca glupost...Veza bez planova,bez promjene,veza bez cilja nije veza nego samo navika i strah od promjene,tu nema vise ni strasti ni ljubavi...
 
Učlanjen(a)
10.07.2010
Poruka
2.773
"Ko se ženi na brzaka taj se kaje na tenane" tako kažu stariji.
Ipak je to individualna stvar. Postoje duge veze od po nekoliko godina i kada dođe do braka - brak ne funkcioniše i brzo se rastanu.
Sa druge strane recimo poznajem bračni par koji se poznavao 3 dana i uzeli se, venčali se i već dugi niz godina lepo i srećno žive.
U svakom slučaju nema pravila, i jedno i drugo može i ne mora da uspe.
 
Član
Učlanjen(a)
23.10.2009
Poruka
1.832
Verovatno tu umesa prste i sudbina i hemija...verujem da moze da uspe..Mozda uspeh braka i ne zavisi toliko od duzine zabavljanja...
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2010
Poruka
21
Udala sam se posle svega mesec dana zabavljanja..posle dugih veza koje su trajale 4 i 5 godina kad sam shvatila da je zabavljanje na duze staze samo gubljenje vremena..U braku sam vec 15 godina i moze se sve u svemu reci da se nisam pokajala jer smo se prvih godina upoznavali i otkrivali jedno drugo i u tome uzivali .Jedna stara izreka kaze ,,udaj se na brzinu kaj se na tenane,, mozda ima istine u tome ali ne mora da znaci jer je svaki brak prica za sebe...:dntknw:

u potpunosti se slažem, samo što je moja veza trajala 8,5 godina a posle raskida vezaod 3 meseca i BRAK!
 
Učlanjen(a)
11.06.2009
Poruka
505
Pa ima slučajeva gde to uspeva, ali ja nisam za to. Bolje probni period, pa brak može i za 10 godina, ako se uopšte tema odnosi na venčanje, jer postoje više pogleda na sam brak...
 
Natrag
Top