Božje prijestolje

Tko sjedi na Božjem prijestolju?

  • Jahve

    Votes: 3 75,0%
  • Isus

    Votes: 1 25,0%
  • Sveti Duh

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    4
Učlanjen(a)
18.02.2014
Poruka
1.805
Suvise pretpostavljas.

Citaj kako je napisano, ne izvodi pitanja iz spoznatog, jer mnogo nepotrebnog zapitkivanja stvara konfuziju.
Ko je sta, i ko je gde, i ko je zasto..itd..

To sve ima svoje odgovore, ali mnoge ce mo spoznati tek u vecnosti.
Ono sto nam je otkriveno dovoljno je za nase spasenje.

Pogledaj Otkrivenje - kada je kraj vremena!

Zašto i tamo SD - NEMA SVOJE PRIJESTOLJE?

----------------------------------------------------


Zašto Bog Jedini Jahve sjedi na Božjem prijestolju,

Božji Sin Isus sjedi Vječno Zdesna Božjeg prijestolja,

A SD SE NITI NE SPOMINJE?

Nema pomena da negdje sjedi!?


Kao ONAJ na koga je Hula - NEOPROSTIVA -

zar ne bi TAKAV trebao SJEDITI na Prvom OD Prvoga Glavnoga Prijestolja?
---------------------

Otkriveno nam je u Bibliji -
Bog Otac Jahve sjedi na Božjem Prijestolju,
a Božji Sin Isus sjedi Bogu Jahvi ZDESNA,
na svom prijestolju Slave,
koje mu je Bog Jahve pripravio.

Zanimljivo kako je to doslovno protumačeno da je Isus Bogu Ocu kog uzalud nazivaju nekim imenima sa desne strane. Evo sad biblijskog dokaza da je On Isusu sa desne strane a njemu Isus sa leve strane.

Napomena : Ime Jahve koristim samo kada citiram stihove iz starog zaveta inače Jahve je Isus pa tek onda i Bog Otac.

Psalam 110.4-5.
Jahve se zakleo i neće zažaliti " ti si sveštenik doveka po redu Melhisedekovu. Jahve je tebi s desne strana.


Ko je kome sa desne strane ? Ako se shvati doslovno onda se pojavljuje problem.
TO ti ozbiljno govoriš - ili se zezaš?

Iz koje Biblije ti je TO što si gore naveo?
GDJE piše - JAVHE je tebi s desne strane?

ALI - ako nema takova stiha - onda ne govoriš istinu!
A onaj koji lažno naučava je - ?

-----------------------------------------
Jeruzalemska:

Psalam 110,5Gospodin ti je zdesna, on će oboriti kraljeve u dan gnjeva svojega.
----------------------------------------
Hebrejska:

Psa 110:5
אדניH136 עלH5921 ימינךH3225 מחץH4272 ביוםH3117 אפוH639 מלכים׃H4428
--------------
H136
אדני
'ădônây
ad-o-noy'


PIŠE - Adonaj - a NE - Jahve!
Zašto izmišljaš?
--------------------
Namjerno - ili - iz neznanja?
-------------------------------------

Pogledajmo cijeli Psalam 110:
..........................................

PSALAM 110

PSALAM 110,1
Psalam. Davidov. Riječ Jahvina Gospodinu mojemu: "Sjedi mi zdesna dok ne položim dušmane za podnožje tvojim nogama!
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Riječ je OD Boga Oca Jahve Jedinoga.
Bog Jahve dozvoljava svome Sinu Isusu
Da Mu sjedne ZDESNA –
Da Isus sjedne Zdesna Božjeg Prijestolja.
Isus nije Bog.
-----------------------------------------------------

PSALAM 110,2
Žezlo tvoje moći protegnut će Jahve sa Siona: vladaj posred svojih neprijatelja!
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Bog Otac Jahve će Isusu dati da vlada na Zemlji.
Isus je poslanik OD Boga Jahve.
-----------------------------------------------------

PSALAM 110,3
Spreman je tvoj narod u svetim odorama za dan tvog junaštva: kao rosa iz krila zorina uza te su mladi ratnici.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Izabranici Boga Oca Jahve bit će sa Božjim Sinom Isusom.
-----------------------------------------------------

PSALAM 110,4
Zakleo se Jahve i neće se pokajati: "Dovijeka ti si svećenik po redu Melkisedekovu!
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Bog Otac Jahve – dao je Isusu da bude Svećenik.
Svećenik je SLUGA Bogu Jahvi.
Isus Svećenik – nije Bog.
Isus će biti vječno Svećenik Bogu Ocu Jahvi.
-----------------------------------------------------

PSALAM 110,5
Gospodin ti je zdesna, on će oboriti kraljeve u dan gnjeva svojega.

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Gospodin = Adonai.
Ne piše – Jahve!
Gospodin je Isus.
Jahvi je Isus ZDESNA.

…………………..

Kada Gospodin Isus dođe drugi puta na Zemlju,
Napravit će pokolj zlih.
Bog Jedini Jahve i nadalje sjedi na svom Božjem prijestolju.
-----------------------------------------------------

PSALAM 110,6
On će sudit` narodima: bit će trupla na gomile, po svoj zemlji raskoljenih glava.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Kada Gospodin Isus dođe drugi puta na Zemlju,
Napravit će pokolj zlih.
Bog Jedini Jahve i nadalje sjedi na svom Božjem prijestolju.
-----------------------------------------------------

PSALAM 110,7
Na putu će se napit` iz potoka, visoko će dignuti glavu.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
-----------------------------------------------------

Biblija nikada ne gresi, i sve sto je zapisano - zapisano je sa odredjenom namerom.

To moze da znaci samo jedno, da biblija ustvari zeli da ukaze na jednakost Bozanskih licnosti ma gde one sedele.
Preciznije, ako u jednom tekstu u psalmu 110 kaze da je Jahwe Isusu sa desne strane, a drugi tekst u novom zavetu kaze da je Isus sa desne strane Jahwe - a, onda je tu ocigledno da biblija zeli da ukaze na to - da je Bog Jahwe staroga zaveta sam Isus Hristos zajedno sa Ocem, odnosno - da su i Otac i Isus Hristos JAHWE Bog nebeski, i bilo gde da koja licnosrt sedi - ili sa leve ili desne strane jedna drugoj, one su jedno, jedan Bog Jahwe.

Takodje bih dao jos jedno objasnjenje.

Izrazi OTAC i SIN koji se spominju u bibliji - su samo antropomorfizmi - ljudski pokusaj da se prikazu odnosi koji vladaju medju razlicitim licnostima Bozanstva u planu spasenja.

To ne znaci da je OTAC "OTAC" Sinu, ili SIN "SIN" Ocu, vec ljudski pokusaj da se prikazu biblijski odnosi licnosti Bozanstva u planu spasenja

Antropomorfizam je izraz kojim se opisuje davanje nekih specifično ljudskih karakteristika životinjama, biljkama, prirodnim ili natprirodnim fenomenima kao što su božanstva. Karakteristika antropomorfizma je da se svi ti fenomeni simbolički prikazuju sa ljudskim karakteristikama (lice, odjeća i sl.), odnosno tumače kao ličnosti sa ljudskim motivima.

Antropomorfizam ima drevnu tradiciju, odnosno predstavlja karakteristiku gotovo svih svjetskih mitologija, kao i dijela religija. Pojavljuje se u obliku basni, a u modernom dobu predstavlja karakteristiku dječje književnosti.
Pričaš Uredbe Ljudske,
a ne ONO što jasno piše u Bibliji!
-------------------------------------
Pročitaj moj prošli post!
--------------------------------------

Jel ti vjeruješ svome "bogu" Isusu i apostolima?
DA - ili - NE?
----------------

HEBREJIMA 10,12

A ovaj, pošto je prinio jednu jedincatu žrtvu za grijehe,
ZAUVIJEK sjede zdesna Bogu


HEBREJIMA 12,2
Uprimo pogled u Početnika i Dovršitelja vjere, Isusa, koji umjesto radosti što je stajala pred njim podnese križ, prezrevši sramotu te sjedi zdesna prijestolja Božjega.

1. PETROVA 3,22
koji, uzašavši na nebo, jest zdesna Bogu, pošto mu bijahu pokoreni anđeli, vlasti i sile.

--------------------
Gdje TO sjedi Gospodin Isus?
KOME Zdesna?
TKO je TAJ Bog?
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
05.11.2010
Poruka
1.246
TO ti ozbiljno govoriš - ili se zezaš?

Iz koje Biblije ti je TO što si gore naveo?
GDJE piše - JAVHE je tebi s desne strane?

ALI - ako nema takova stiha - onda ne govoriš istinu!
A onaj koji lažno naučava je - ?

-----------------------------------------
Jeruzalemska:

Psalam 110,5Gospodin ti je zdesna, on će oboriti kraljeve u dan gnjeva svojega.
----------------------------------------
Hebrejska:

Psa 110:5
אדניH136 עלH5921 ימינךH3225 מחץH4272 ביוםH3117 אפוH639 מלכים׃H4428
--------------
H136
אדני
'ădônây
ad-o-noy'


PIŠE - Adonaj - a NE - Jahve!
Zašto izmišljaš?
--------------------
Namjerno - ili - iz neznanja?
-------------------------------------

Pogledajmo cijeli Psalam 110:
..........................................

PSALAM 110

PSALAM 110,1
Psalam. Davidov. Riječ Jahvina Gospodinu mojemu: "Sjedi mi zdesna dok ne položim dušmane za podnožje tvojim nogama!
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,


Gdje TO sjedi Gospodin Isus?
KOME Zdesna?
TKO je TAJ Bog?


Piše u bibliji Jehovinih Svedoka NS ako ne veruješ proveri. Sledeča stvar je što si sklon manipulacijama jer u izvornim hebrejskim prevodima na mestima gde se ukazuje na Boga stoji tetragram. Tek kasnije kada su židovi prestali sa upotrebom tetragrama na mesto tetragrama stavlja se reč " Adonaj " . Onda u zavisnosti od svojih ličnih tumačenja neko će da koristi kasnije a neko ranije hebrejske prepise a jedan od takvih je i piramida. To su mahinacije karakteristične za Jehovine Svedoke.
Još jedno podpitanje : Da li u otkrivenju 1.8. postoji tetragram JHVH ili umesto toga KYRIOS ( Gospod ) . Eto, znači po vašem je u starom zavetu po potrebi Gospod umesto Jahve a u novon gde nigde nema tetragrama za vas ima i to na mestima gde vam odgovara.
Evo ti još dokaza da je doslovno tumačenje u najmanju ruku detinjasto, primitivno,ograničeno i ne znam kako još da ga nazovem ...da je Isus Bogu Ocu sa desne strane.

Sa desne strane je i :

Davidu ----Psalam 16.8.
Ubogom---Psalam 109.31.
Adonaj----Psalam 110.5.

Na kraju i satana je sa desne strane Zaharija 3.1.

Sve to govori da bi bilo totalno detinjasto shvatiti doslovan položaj sa desne strane. Govoreći bez ikakve pesničke obojenosti na tim mestima bi bila reč " blizu " .
Sa takvom predstavom o Bogu ne možeš razumeti sveto pismo. Ja za razliku od takvih imam veru, viziju da je Isus sastavni deo Boga Oca a da mi treba da budemo sastavni deo Isusa a ne tela koje je protiv Isusa a to je već telo satane. Ja lično jedino sa takvim pogledom na Boga mogu da razumem šta biblija govori sve ostalo vodi u konfuziju mahinacije i razne kontradiktornosti.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
18.02.2014
Poruka
1.805
Piše u bibliji Jehovinih Svedoka NS ako ne veruješ proveri. Sledeča stvar je što si sklon manipulacijama jer u izvornim hebrejskim prevodima na mestima gde se ukazuje na Boga stoji tetragram. Tek kasnije kada su židovi prestali sa upotrebom tetragrama na mesto tetragrama stavlja se reč " Adonaj " . Onda u zavisnosti od svojih ličnih tumačenja neko će da koristi kasnije a neko ranije hebrejske prepise a jedan od takvih je i piramida. To su mahinacije karakteristične za Jehovine Svedoke.
Još jedno podpitanje : Da li u otkrivenju 1.8. postoji tetragram JHVH ili umesto toga KYRIOS ( Gospod ) . Eto, znači po vašem je u starom zavetu po potrebi Gospod umesto Jahve a u novon gde nigde nema tetragrama za vas ima i to na mestima gde vam odgovara.
Evo ti još dokaza da je doslovno tumačenje u najmanju ruku detinjasto, primitivno,ograničeno i ne znam kako još da ga nazovem ...da je Isus Bogu Ocu sa desne strane.

Sa desne strane je i :

Davidu ----Psalam 16.8.
Ubogom---Psalam 109.31.
Adonaj----Psalam 110.5.

Na kraju i satana je sa desne strane Zaharija 3.1.

Sve to govori da bi bilo totalno detinjasto shvatiti doslovan položaj sa desne strane. Govoreći bez ikakve pesničke obojenosti na tim mestima bi bila reč " blizu " .
Sa takvom predstavom o Bogu ne možeš razumeti sveto pismo. Ja za razliku od takvih imam veru, viziju da je Isus sastavni deo Boga Oca a da mi treba da budemo sastavni deo Isusa a ne tela koje je protiv Isusa a to je već telo satane. Ja lično jedino sa takvim pogledom na Boga mogu da razumem šta biblija govori sve ostalo vodi u konfuziju mahinacije i razne kontradiktornosti.

Piše u bibliji Jehovinih Svedoka NS ako ne veruješ proveri.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Što mene briga što piše u NS JS?
Ja nisam JS niti koristim njihovu Bibliju.


Moja glavna je Jeruzalemska.

Ti si JS?
Ako jesi – zašto ne kažeš da nešto daješ iz TOG prevoda?

Ako nisi – zašto citiraš JS protiv kojih si?
-----------------------------------------------------
Provjerio sam – tako piše kako ti kažeš.

ALI – istina je ONO što sam ti u prošlom postu dao – ADONAI.

Jesi li TO prihvatio – ili ćeš i nadalje krivo tvrditi?
------------------------------------------------------------------------------------
Sledeča stvar je što si sklon manipulacijama jer u izvornim hebrejskim prevodima na mestima gde se ukazuje na Boga stoji tetragram.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Jeruzalemska Biblija koju koristim – je prijevod SD – Hebrejska.

A ti ako ne vjeruješ – provjeri – a kada se uvjeriš da sam dao istinu,

Onda dođi ponovno ovdje i reci – ispravio sam svoj krivi nauk,

Ili –

Reci – da ja lažem! – Ali to materijalno dokaži!

--------------------------------------------------------------------------------------
Tek kasnije kada su židovi prestali sa upotrebom tetragrama
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Gdje u Biblij piše uputstvo – prestanite upotrebljvati JAHVE! - ?

Ali – ako toga uputstva nema u Bibliji – ti izmišljaš!
--------------------------------------------------------------------------------------
na mesto tetragrama stavlja se reč " Adonaj " .
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Nije istina – ne govoriš istinu!

Dokaži Biblijom – gdje TO piše da treba TO raditi?

ILI – TO su uredbe ljudske.

Hula – izbacivanje Imena Boga – Jahve,
Tako da bi višebošci mogli svoje lažnjake ubaciti!
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Nije istina!

Postanak 15,2
Abram odgovori: "Gospodine moj, Jahve, čemu mi tvoji darovi kad ostajem bez poroda; kad je mojoj kući nasljednik Eliezer Damaščanin?

------------------------

Gen 15:2

ויאמרH559 אברםH87 אדניH136 יהוהH3069 מהH4100 תתןH5414 לי ואנכיH595 הולךH1980 עריריH6185 ובןH1121 משׁקH4943 ביתיH1004 הואH1931 דמשׂקH1834 אליעזר׃H461

--------------------

H136
אדני
'ădônây

ad-o-noy'
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

H3069
יהוה
yehôvih

yeh-ho-vee'

-------------------------
Što ćemo sada?

Jahve i Adonai – ZAJEDNO!?!?!?

Jel ti jasno da nemaš istinit nauk?

------------------------------------------------------------------------------------
Onda u zavisnosti od svojih ličnih tumačenja neko će da koristi kasnije a neko ranije hebrejske prepise a jedan od takvih je i piramida. To su mahinacije karakteristične za Jehovine Svedoke.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Čime ja tumačim?

Pa zar ti ne vidiš da ti tumačiš – i to NEISTINOM!?

Pročitaj gornje – sve si krivo – lažno dao!
------------------------------------------------------
Još jedno podpitanje : Da li u otkrivenju 1.8. postoji tetragram JHVH ili umesto toga KYRIOS ( Gospod ) . Eto, znači po vašem je u starom zavetu po potrebi Gospod umesto Jahve a u novon gde nigde nema tetragrama za vas ima i to na mestima gde vam odgovara.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Šta to mene ispituješ?
Pa nisam ja JS.
Njih pitaj.
-------------------------------------------------------
/quote]Evo ti još dokaza da je doslovno tumačenje u najmanju ruku detinjasto, primitivno,ograničeno i ne znam kako još da ga nazovem ...da je Isus Bogu Ocu sa desne strane.[/quote]
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Pazi da se ti ne nađeš sa te strane na koju mene smještaš!
-------------------------------------------------------------------------------
Sa desne strane je i :
Davidu ----Psalam 16.8.
Ubogom---Psalam 109.31.
Adonaj----Psalam 110.5.
Na kraju i satana je sa desne strane Zaharija 3.1.
Sve to govori da bi bilo totalno detinjasto shvatiti doslovan položaj sa desne strane. Govoreći bez ikakve pesničke obojenosti na tim mestima bi bila reč " blizu " .
Sa takvom predstavom o Bogu ne možeš razumeti sveto pismo. Ja za razliku od takvih imam veru, viziju da je Isus sastavni deo Boga Oca a da mi treba da budemo sastavni deo Isusa a ne tela koje je protiv Isusa a to je već telo satane. Ja lično jedino sa takvim pogledom na Boga mogu da razumem šta biblija govori sve ostalo vodi u konfuziju mahinacije i razne kontradiktornosti.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Evo – već si pao tamo gdje mene smještaš,
Iz jednostavnoga razloga – NE ČITAŠ SA RAZUMIJEVANJEM!
O ČEMU se tu u datim stihovima radi?

Da li se tu radi da će Bog Otac Jahve
BITI POTPORA LJUDIMA,

Ili

Da će TI ljudi sjediti na Božjem Prijestolju,
A sa Desne strane Tim ljudima koji će sjediti na Božjem prijestolju,
Sjedit će Bog Otac Jahve!?!?!


--------------------
Jel ti se malo otvorilo?

Jedno je Podrška, Pomoć,…
A drugo je –
Sjediti ZDESNA Božjeg prijestolja!
 
Član
Učlanjen(a)
15.01.2013
Poruka
555
Ja osim imena imam i prezime i mnogo drugih ličnih podataka jer sam samo jedan od 6,5 milijardi ljudi na zemlji. A koliko ima Bogova? Ako je samo jedan jedini Bog (...nemaj drugih Bogova uz mene...), zašto mu uz ime ne tražite još barem i prezime?
 
Učlanjen(a)
18.02.2014
Poruka
1.805
Vječno ZDESNA Božjeg prijestolja je - ISUS KRIST
Gospodin Isus nije Bog - stoga niti ne sjedi na Božjem prijestolju.


PSALAM 110,1
Psalam. Davidov. Riječ Jahvina Gospodinu mojemu: "Sjedi mi zdesna dok ne položim dušmane za podnožje tvojim nogama!
NZNZNZNZNZNZNZNZNZNZNZNZNZNZNZNZNZNZNZNZNZNZNZNZNZNZNZNZ
MATEJ 22,44
Reče Gospod Gospodinu mojemu: `Sjedi mi zdesna dok ne položim neprijatelje tvoje za podnožje nogama tvojim?`
MATEJ 26,64
Reče mu Isus: "Ti kaza! Štoviše, kažem vam: Odsada ćete gledati Sina Čovječjega gdje sjedi zdesna Sile i dolazi na oblacima nebeskim.
MARKO 12,36
A sam David reče u Duhu Svetome: Reče Gospod Gospodinu mojemu: `Sjedni mi zdesna dok ne položim neprijatelje tvoje za podnožje nogama tvojim!`
MARKO 14,62
A Isus mu reče: "Ja jesam! I gledat ćete Sina Čovječjega gdje sjedi zdesna Sile i dolazi s oblacima nebeskim.
MARKO 16,19
I Gospodin Isus, pošto im to reče, bude uzet na nebo i sjede zdesna Bogu.
LUKA 20,42
Ta sam David veli u Knjizi psalama: Reče Gospod Gospodinu mojemu: `Sjedi mi zdesna
LUKA 22,69
No od sada će Sin Čovječji sjedjeti zdesna Sile Božje.
DJELA APOSTOLSKA 2,34
Ta David nije bio uznesen na nebesa, a veli: Reče Gospodin Gospodinu mojemu: `Sjedi mi zdesna`
DJELA APOSTOLSKA 7,55
Ali on, pun Duha Svetoga, uprije pogled u nebo i ugleda slavu Božju i Isusa gdje stoji zdesna Bogu
DJELA APOSTOLSKA 7,56
pa reče: "Evo vidim nebesa otvorena i Sina Čovječjega gdje stoji zdesna Bogu.

RIMLJANIMA 8,34
Tko će osuditi? Krist Isus umrije, štoviše i uskrsnu, on je i zdesna Bogu - on se baš zauzima za nas!
EFEŽANIMA 1,20
koju na djelu pokaza u Kristu, kad ga uskrisi od mrtvih i posjede sebi zdesna na nebesima
KOLOŠANIMA 3,1
Ako ste suuskrsli s Kristom, tražite što je gore, gdje Krist sjedi zdesna Bogu!
HEBREJIMA 1,3
On, koji je odsjaj Slave i otisak Bića njegova te sve nosi snagom riječi svoje, pošto očisti grijehe, sjede zdesna Veličanstvu u visinama;
HEBREJIMA 1,13
Za koga pak od anđela ikad reče: Sjedi mi zdesna dok ne položim neprijatelje tvoje za podnožje nogama tvojim!
HEBREJIMA 8,1
A glavno u ovom izlaganju jest: takva imamo Velikog svećenika koji sjede zdesna prijestolja Veličanstva na nebesima
HEBREJIMA 10,12
A ovaj, pošto je prinio jednu jedincatu žrtvu za grijehe, ZAUVIJEK sjede zdesna Bogu

HEBREJIMA 12,2
Uprimo pogled u Početnika i Dovršitelja vjere, Isusa, koji umjesto radosti što je stajala pred njim podnese križ, prezrevši sramotu te sjedi zdesna prijestolja Božjega.
1. PETROVA 3,22
koji, uzašavši na nebo, jest zdesna Bogu, pošto mu bijahu pokoreni anđeli, vlasti i sile.
 
Član
Učlanjen(a)
03.10.2010
Poruka
1.305
Sedi s desna Bogu Ocu, Isus je Bog Sin - drugo lice Bozanstva.

Izmišljaš!

Nije to Biblijsko učenje, mnogi su ti Biblijom pokazali da si u jeresi Adventizma. Bogohuliš, iznosiš neistine zato što tebe Biblija ne zanima.

Rimljanima 1,25Koji pretvoriše istinu Božiju u laž, i većma poštovaše i poslužiše tvar nego tvorca, koji je blagosloven vavijek. Amin.


Bog je jedan, a sin Boga nije jednak Bogu. Ni u tvojoj Bibliji nigde ne piše: Bog Otac jedno lice božanstva, Bog Sin drugo lice božanstva. Ne piše ni Presveto Trojstvo a ni Bogovi su množina u jednini.

Sve to je daleko od istine koja spašava, a ti misli o tome.
 
Učlanjen(a)
18.02.2014
Poruka
1.805
Teoretičari TTT i njihovi pobornici
na sav način žele iskriviti biblijsku istinu,
a TA je:

Gospodin Isus - NIJE Bog - stoga ne sjedi na Božjem prijestolju.

Moj post br. 27 - jasno TO potkrijepljuje stihovima.
-------------------------------------------------- -------

Teoretičari TTT i njihovi pobornici
guraju Gospodina Isusa na Božje prijestolje,
a na taj način -
rade ONO što je Lucifer htio!

Lucifer se je htio izjednačiti s Bogom.

-----------------------------------------
Za koga TTTejci rade?
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Teoretičari TTT i njihovi pobornici
na sav način žele iskriviti biblijsku istinu,
a TA je:

Gospodin Isus - NIJE Bog - stoga ne sjedi na Božjem prijestolju.

Moj post br. 27 - jasno TO potkrijepljuje stihovima.
-------------------------------------------------- -------

Teoretičari TTT i njihovi pobornici
guraju Gospodina Isusa na Božje prijestolje,
a na taj način -
rade ONO što je Lucifer htio!

Lucifer se je htio izjednačiti s Bogom.

-----------------------------------------
Za koga TTTejci rade?


Biblija kaze suprotno:

"Koji pobedi daću mu da sedne sa mnom na prestolu mom, kao i ja što pobedih i sedoh s Ocem svojim na prestolu Njegovom" ( otkrivenje 3. 21 )

Isus je jedno sa Ocem i sedi sa njim na njegovom prestolu koji je i Isusov.
 
Natrag
Top