Box Paketi

Član
Učlanjen(a)
26.10.2009
Poruka
49
telekomov ,,Box ,,internet

jel ima neko iskustva kakav je protok na ovom njihovom internetu vredi li to uzimati

Kod:
[URL="http://www.open.telekom.rs/box/Default.aspx"]Open box | Naslovna[/URL]

ističe mi ugovor kod ssb-a imam taj d3 mix paket i nisam zadovoljan sa njime
a preko telekoma mi nude samo ovu opciju box internet nema uslova za adsl

unapred hvala
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
09.02.2011
Poruka
72
Kako nema uslova za adsl?
ADSL je u okviru box paketa, protok ti zavisi od tvoje linije, pretplatničke parice. Brzina predviđena za adsl je 6144/1024kb/s. U paketu ti ide postpaid broj sa posebnom tarifom bez aparata+adsl+iptv+fiksni telefon, napravljeno je tako da je sve skupa upakovano dosta povoljnije nego da plaćaš svaki servis pojedinačno.
Ako ti budu trebale dodatne informacije, pitaj.;)
 
Član
Učlanjen(a)
26.10.2009
Poruka
49
hvala na odgovoru u svakom slučaju
najbitniji mi je protok interneta tj. brzina jer svi koji su uzimali neke verzije preko vipa mts itd se žale da je net prvi mesec ok a posle katastrofa

mada mi se ovaj BOX paket sviđa jl bi imao sve na jednom mestu od jednog operatera
 
Član
Učlanjen(a)
09.02.2011
Poruka
72
hvala na odgovoru u svakom slučaju
najbitniji mi je protok interneta tj. brzina jer svi koji su uzimali neke verzije preko vipa mts itd se žale da je net prvi mesec ok a posle katastrofa

mada mi se ovaj BOX paket sviđa jl bi imao sve na jednom mestu od jednog operatera

Internet preko VIP-a i Telenora je bežični, tj preko mobilne mreže, tako da brzina varira, a u BOX paketu ti dobijaš ADSL, tj internet preko kabla, i dobijaš brzinu do najviše 6144/1024 Kb/s, sve zavisi od tvoje pretplatničke parice, tj od propusne moći.

Da li moze taj paket bez post paid broja da se dobije u telekomu?

Ne može, sva četiri paketa podrazumevaju postpaid tarifu.
 
Član
Učlanjen(a)
09.02.2011
Poruka
72
Box Paket Telekoma Srbija objedinjuje usluge fiksne, mobilne, Interneta i digitalne televizije
U ponudi su sledeće kombinacije:
BOX 3
Fiksna linija(bez obzira na pristupnu tehnologiju preko koje je priključak realizovan), postpaid tarifa i internet
BOX 3+
Fiksna linija(realizovana preko Broadband tehnologije), postpaid tarifa i internet
Box4
Fiksna linija(bez obzira na pristupnu tehnologiju), postpaid tarifa, internet i IPTV
Box4+
Fiksna linija(realizovana preko Broadband tehnologije), postpaid tarifa, internet i IPTV
Ugovor se zaključuje na 6,12 ili 24 meseca.

Cena zasnivanja pretplatničkog odnosa, koja podrazumeva aktivaciju usluge Interneta, IPTV-a i postpaid kartice iznosi 1,18 din. Cena zasnivanja pretplatničkog odnosa za usluge fiksne telefonije, je utvrđena važećim cenovnikom Telekoma Srbija.

Saobraćaj uključen u pretplatu i usluge u okviru Box paketa:
FIKSNI - Na raspolaganju je 300 impulsa besplatnog saobraćaja
INTERNET - ADSL internet od 4096/512 Kb/s do 6144/1024 Kb/s
IPTV - Osnovni paket
POSTPAID - 500 minuta razgovora u nacionalnom saobraćaju, 500 sms, 1 GB za prenos podatka

Ostale cene možete videti na sajtu Telekoma.
Postojeći korisnici Internet/IPTV/postpaid linije mogu ih uključiti u Box paket, ukoliko nisu pod ugovornom obavezom, ili ukoliko im je do isteka promo ugovora ostalo manje od 3 meseca.
 
Član
Učlanjen(a)
29.06.2011
Poruka
65
A neka druga opcija bez post paida i bez open ip tv-a jer ja vec imam open ip tv a hteo bih 6mb internet?
 
Član
Učlanjen(a)
04.09.2009
Poruka
146
Ovde imaš box pakete, pa biraj:

Kod:
[URL="http://www.open.telekom.rs/box/Content.aspx?temp=0&sid=1003"]Open box | Šta Box sadrži[/URL]
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
09.02.2011
Poruka
72
A neka druga opcija bez post paida i bez open ip tv-a jer ja vec imam open ip tv a hteo bih 6mb internet?
Može naravno, ali ne u BOX paketu, možeš da uzmeš ADSL, pa ako ti ističe ugovor za IPTV možeš sve u jednu kampanju, tj ADSL+IPTV, ispadne ti jeftinije nego pojedinačno, a ako ti ne ističe, uvek se nađe neka pogodna kampanja za ADSL. Najbolje je da odeš do nekog prodajnog mesta pa da se informišeš o aktuelnim kampanjama za ADSL.
 
Natrag
Top