borilacki sportovi

Član
Učlanjen(a)
16.07.2010
Poruka
1
Evo, malo mesta i za borilacke sportove

Meni treba pomoc, ako neko zna. Pre par godina je RTS na drugom kanalu prikazao film o nasem dzudisti ili karatisti ili tako nesto zvanom Ratomir a koji je otisao u SAD i tamo drzao skolu. U opste o njemu i njegovom zivotu. Ako neko zna o kome se tacno radi ili kako se zove emisija nemogu da nadjem a treba mi, neka se javi. Nemogu da nadjem ni na youtubu ili ako neko ima nek mi posalje.

pozz

snsavic
 
Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
BRAĆA KLIČKO U DRESOVIMA SRBIJE

Vladimir i Vitalij Kličko najpoznatija su braća svetskog sporta. Prvi put u istoriji boksa dogodilo se da rođena braca postanu vlasnici svih šampionskih pojaseva u teškoj kategoriji. Mlađi Vladimir je aktuelni WBA i WBO prvak, dok Vitaliju pripada tron u verziji WBC. Obojica već duže vreme nemaju dostojnog rivala u najatraktivnijoj kategoriji, bez težinskog limita.
16. oktobra u čuvenoj World Areni u Hamburgu, Vitalij brani šampionski pojas protiv Šenona Brigza. Po već ustaljenoj praksi, uvodnu borbu boksovaće srpski profesionalac Nenad Borovčanin.

klicko.jpeg


Ovaj tridesetjednogodišnji momak iz Banja Luke, ne zna za poraz u dosadašnjoj karijeri (26 pobeda, 18 nokautom) i uskoro bi mogao da izazove šampiona u jednoj od cenjenijih svetskih verzija.
Hrabar i odvažan u ringu, Borovčanin je brzo pridobio simpatije braće Kličko i postao je redovan akter svakog spektakla koji organizuju najpoznatiji Ukrajinci na svetu.
Neraskidivo prijateljstvo sa Nenadom, doprinelo je da Vitalij i Vladimir zavole i Srbiju, a saznajemo da su obojica veliki fanovi naše fudbalske reprezentacije.
Upravo iz tog razloga, Borovčanin je došao na ideju da se specijalnim poklonom oduži svojim drugarima na ukazanom poverenju.
Manifestacija u Hamburgu 16. oktobra imaće i lepu uvertiru. U dogovoru sa ljudima iz FSS, srpski bokser je naručio dva dresa reprezentacije Srbije sa odštampanim imenima braće Kličko, koje će uručiti Vitaliju i Vladimiru u ringu World Arene.
Iskreno se nadamo da će, pre novih iskušenja između konopaca, sva trojica najpre slaviti pobedu „orlova“ u Đenovi 12. oktobra protiv Italije.


SOS kanal
 
Član
Učlanjen(a)
27.05.2010
Poruka
18
Ja mislim da je to emitovano u emisiji "Mira Adanja Polak i vi" ali nisam siguran. I ja se sećam da je bilo par repriza o tom liku.
 
Natrag
Top