БОРБА ЗА ДУШЕ

MODERATOR
Učlanjen(a)
28.05.2009
Poruka
6.664
Људи не схватају шта значи када им се помене да се одвија борба за душе. Имају погрешну представу о томе. Нико их није учио ни научио како се одвија та борба,зато не могу ни да схвате шта то значи. Имају чак и погрешну слику о томе, јер их је црква погрешно учила. Такозвани „свети оци“ су их погрешно учили,а црква и свештенство је било ту да им наметне то учење. Комплетна борба се одвија између два принципа позитивног и негативног. Борба добра и зла. Да ли ћемо у шесту димензију – у Рај, или ћемо да се поново инкарнирамо – у трећу димензију, у чистилиште? Говорили су нам да смо пали анђели…И јесмо, ако сагледамо да је Творац одвојио честице ( душе ) од себе и послао их у трећу димензију, у тела, да се искристалишу и Вазнесу у шесту димензију – у Рај,а након тога да теже да се споје са извором,са Творцем, у деветој димензији. Само ако на овај начин посматрамо све ће нам бити јасно, у супротном ништа нећемо схватити. Значи у деветој димензији се налази Творац. У шестој димензији се налази Господ Бог. У трећој димензији се налази Свети Дух. То је тројство. Творац је неутралан. Господ Бог је позитиван принцип. Свети Дух је негативан принцип. Ако овако посматрамо долазимо до закључка да се борба за душе одвија између шесте и треће димензије. Између Господа Бога и Светога Духа! Између духовног и материјалног! Господ Бог жели да се што више душа Вазнесе, а Свети Дух жели да се што више душа инакрнира и поново живи на Земљи. Зато су вера и религије наметнуте… Зато нас црква и учи погрешно,јер је у материјалном, а не у духовном… Да ли верујете у ово? Не морате, али почните да размишљате,зашто вам је живот овакав? Зашто су вођени силни ратови? Зашто је побијено на милионе људи у наводно име Бога? Коме одговарају толика злодела која се чине по свету од самог настанка света? Материјалном или духовном? У шестој димензији су безгрешни,а у трећој грешни! Размислите и ослободите се догми! Пробудите се! Време је за ИСТИНУ!
 
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
3.957
Istina je da je ovde previse niska ograda pa pojedini lako pobegnu.mora da se poveca
lazalazarevicx.jpg
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
28.05.2009
Poruka
6.664
у праву си,да ови лудаци који су ван ограде не би могли лако да уђу...:)
 
Član
Učlanjen(a)
18.05.2010
Poruka
376
Mislim da to nije u redu. Slati čoveka u psihijatrijsku ustanovu zato što je napisao post koji nije u skladu, sa čim to ako nije tajna. :???:

Imam ja par pitanja, ako može. yes4
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
28.05.2009
Poruka
6.664
može...da urednik radi svoj posao,on bi ovakve banovao,ali meni ne smetaju,jer takvi baš pokazuju svoje ne znanje...
pitaj...:)
 
Član
Učlanjen(a)
18.05.2010
Poruka
376
Поменуо си дензитете па ме занима знаш ли о томе нешто више.
Cela jedna oblast metafizike je posvećen upravo njima pa ako može da to malo pojasniš jer si u svom postu napravio kompromis između mišljenja o takvom poretk i Boga. Evo prilažem i grafikon koji pojašnjava denzitete i OPS i OPD polariteta (dobro-zlo)

drvo Kabale

9ban0l.jpg


U svom postu si preskočio 4 i peti denzititet, Boga si smestio u šesti a u devetom pominješ izvornog tvorca svega, koji se onda po toj logici nalazi iznad Boga.
Eto ako može da sve to bolje pojasniš. :???:
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
28.05.2009
Poruka
6.664
дензитете помињу кабалисти,а ја говорим о правим димензијама...Творац јесте изнад Божијег Сина(Бога)...
SIMBOLI1.jpgznaci.jpg26082010098.jpg


ове слике могу да ти послуже за боље разумевање.
 
Član
Učlanjen(a)
18.05.2010
Poruka
376
Denzitet ili dimenzija, misli se na isto. Slike mi ne kazuju ništa. Nema potrebe za tajansvenišću.
Mislim, ako su već počeo priču onda lepo pojasni sve nejasnoće.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
28.05.2009
Poruka
6.664
Творац је онај које је све створио...Божији син је у 6 димензији,а Свети дух је у трећој димензији...
Дрво живота је по Кабали,и они помињу дензитете...на слици коју сам поставио види се дрво живота које се подудара са енергијом која се слила на мене...врло једноставно и просто...
 
Član
Učlanjen(a)
18.05.2010
Poruka
376
Ako je baš na tebe onda dobro. :yea:

Evo ovoj se curici energija slila u šaku. Ima i drvo. :dntknw:

b97j0j.jpg
 
Natrag
Top