Bokiju 13 zabranjen ulazak u Srbiju u narednih šest meseci!

LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Bokiju 13 zabranjen ulazak u Srbiju u narednih šest meseci!

Makedonski šoumen Bojan Jovanovski, jutros oko 11 sati priveden je u stanicu policije Savski venac iz koje je oko 14 časova automobilom marke Škoda fabia sa zatamnjenim staklima odvežen u stanicu policije 29. novembar, posle čega je vraćen u MUP Savski venac. Kasno sinoć Bojanu je zabranjen ulazak u našu zemlju u narednih šest meseci, koju mora da napusti u roku od tri dana, i kažnjen je sa 10.000 dinara


6133_frke01_af.jpg



Bokija 13 na zadnjem sedištu automobila iz SUP-a Savski venac odvezli u SUP 29. novembar
Bojan Jovanovski je jutros oko 11 sati doveden u stanicu milicije Savski venac zbog isteka najavljenog boravka koji je, kao državljanin Makedonije, morao da ima. Za razliku od ostalih stranih državljana Bojan nije deportovan u Makedoniju, ali su ga isto tako za razliku od ostalih, inspektori malo duže ispitivali.


Bojan se sve vreme javljao na telefon i negirao da je priveden već je pričao da je sam došao da produži boravak u Srbiji. Ipak, kako saznajemo, s policijom nije bio baš tako hladnokrvan, već je plakao, a na momente čak i histerisao.

6135_frke03_af.jpg

Automobil ulazi u SUP 29. novembar

6136_frke04_af.jpg


Boki 13 ulazi u zgradu SUP-a 29. novembar



Kako smo uspeli da saznamo u SUP-u Savski venac zbog Bokija13 su došli i viši inspektori pa je tako na saslušanju ostao nešto više od dva sata. Odatle je Bojan škodom fabijom sa zatamnjenim staklima prevežen u SUP 29. novembar u kom se zadržao nešto manje od sat vremena. U SUP 29. novembar je morao da ode zbog produžetka boravka u Srbiji odakle je ponovo prebačen u SUP Savski Venac.

6134_frke02_af.jpg



SUP Savski venac gde je Boki vraćen



Bokiju 13 zabranjen je ulazak u Srbiju u narednih šest meseci. Ovakvu meru izrekao je danas sudija za prekršaje pošto je utvrđeno da je Jovanovski ilegalno boravio u našoj zemlji. On je platio novčanu kaznu od 10.000 dinara za prestup i u roku od tri dana mora da napusti Beograd.

- Sudija mu je izrekao novčanu kaznu, kao i meru da narednih pola godine ne može da uđe u Srbiju - navodi izvor iz MUP Srbije. - Dat mu je rok od 72 sata da napusti zemlju.

Puls

 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Boki 13: Ostajem u Srbiji

Šoumen dobio dozvolu


Boki 13: Ostajem u Srbiji

Makedonski šoumen Bojan Jovanovski, poznatiji kao Boki 13, ostaje u Srbiji. Iako ga je je pre nekoliko dana zbog neprijavljenog boravka sudija za prekršaje kaznio sa 10.000 dinara i proterivanjem i zabranom dolaska u Srbiju narednih šest meseci, odluka se promenila. Kako nam je sam potvrdio, Boki je sredio papire i do daljnjeg ostaje u zemlji koju, kako kaže, mnogo voli.

121185_1028-boki-foto-n-milosevic_f.jpg



- Nisam pravnik i ne umem da objasnim, ali istina je da imam novo rešenje i da ne moram da napustim zemlju. Sve što se dešavalo je bio nesporazum, greška i ne bih znao kako to da nazovem. Platio sam kaznu u iznosu od 10.000 dinara i sada je sve u redu. Ovaj slučaj završavam sa rečenicom ostajem u Srbiji, ja volim Srbiju - objasnio je za “Blic“ Boki 13.


On je izuzetno zadovoljan našim pravnim sistemom koji mu je omogućio da ne bude proteran iz zemlje, već da nastavi sa radom.

- Prijavljen sam i sada je sve Ok. Zahvaljujem se organima u Srbiji koji su mi izašli u susret i još jednom pokazali da je Srbija otovorena za punu saradnju sa strancima - priča Boki.


Blic
 
Natrag
Top