Bokijevi kursadžije-video spotovi

Član
Učlanjen(a)
18.02.2010
Poruka
4.679

Bokijevi kursadžije-video spotovi



Na našem forumu je Boki napisao i u detalje objasnio na potrebnim programima kako možete izraditi video spot. "Kurs" se nalazi na ovoj adresi:

http://serbianforum.org/tutorijali/88516-video-klipovi-i-rad-sa-njima.html


Volio bi kada bi se "polaznici" ovog kursa na ovom mjestu okupili i pokazali nam svoje radove. Tako bi ohrabrili i druge forumaše da se prihvate posla. Vjerujte, nije teško, samo pratite Bokijeve upute. Korak po korak.
 
Član
Učlanjen(a)
18.02.2010
Poruka
4.679

Manchester United - Chelsea , Moskva 2008.



Moj prvi uradak. Radio sam ga 5 dana. Sada bi to bilo značajno brže. yes3Bilo je i problema, i malo muke, ali užitak prvog gledanja vam ne mogu opisati. Zato vas pozivam da se uključite. I osjetite ga sami.smile3

Za prvi rad sam izabrao malo preveliki zalogaj, ali nije mi žao. Trajanje od sedam i pol minuta.
Radi se o utakmici odigranoj u Moskvi 2008. Sa YouTube-a sam skinuo dva i pol sata materijala i obradio ih u spot. Za svoju dušu, kao sjećanje na dan ponosa i slave za Manchester United.


 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
18.02.2010
Poruka
4.679
Jedna od mojih najdražih pjesama. Azra-Gospodar samoće.
Ovaj spot je urađen korištenjem fotografija. Za izradu nisam utrošio više od sat vremena, uključujući i odabir fotografija s neta.



 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
18.02.2010
Poruka
4.679
Mojoj ljubimici Cameron 14 kao prijateljsku gestu sam posvetio ovaj spot. Njene slike sam skinuo s neta, špijunskim kanalima sam saznao njenu najdražu pjesmu. Rezultat je pred vama. Dječaci, da znate koliko je bila oduševljena, u redu bi čekali pred Bokijevom kancelarijom da vas upiše na kurs. Pa da oduševite svoje djevojčice.;)

 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
18.02.2010
Poruka
4.679
Dragoj Anđeli :give_rose:, mojoj OP sam danas "odradio" sljedeći spot. Nije radila špijunska služba, najdražu pjesmu sam saznao metodom "pitaj".:D
Izostao je faktor iznenađenja, ali se nadam da će joj se dopasti. :give_rose:


 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
18.02.2010
Poruka
4.679
Mojoj dragoj prijateljici Nency.:give_rose: Dogovorena pjesma, dogovoren motiv.yes3 Bilo mi je uživanje.


 
Poslednja izmena od urednika:
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
1. Želim da se zahvalim Bokiju, na ovim divnim uputstvima, koji su odlični i jednostavni...Nisam neki đak, ''traljavo'' je to...Ali popraviću se...

2. Želim da se zahvalim svom drugu Cantoni, što mi je dao ideje, sugestije i što mi je bio ''MODEL''...

3. Želim da se zahvalim roditeljima, što sam ovakva, jer bih bila razočarana da nisam...

4. Želim da se zahvalim, ujacima, dedi, komšiji Antonu i njegovim dveju mačkama Cici i Mari, koje ne izlaze iz moga dvorišta, a posebno bih se zahvalila Perovom Džekiju, jer je juče i danas bio posebno fin...

:lol: :lol: :lol:​

 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
18.02.2010
Poruka
4.679
Živjeti s prirodom br 1.
Fotke s ribolova montirane s malo zuma.

 
Poslednja izmena od urednika:
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Lične fotke sa raznih putovanja, sa efektima...:dtyste:

 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
18.02.2010
Poruka
4.679
Živjeti s prirodom br 2

Nekoliko zalazaka sunca.
Kasna jesen.
Najljepši. yes3

 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top