Boki tuži Marijana!

Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
boki-v.jpg


Bojan Jovanovski, novi farmer na imanju u Lisoviću, najavio je da će tužiti političara Marijana Rističevića zbog napada i optužbe da je homoseksualac!

Naime, nakon fizičkog nasrtaja i niza ureda koje je Rističević uputio Jovanovskom, Makedonac je odlučio da mu isprazni džep i uzme sve pare koje će zaraditi u rijalitiju.
- Ma kakav je to bezobrazluk?! Imam tim advokata koji već sprema tužbu! Čovek je izgovorio da sam pe*erčina, a ja se nikad nisam javno izjasnio o svom seksualnom opredeljenju. Bolje mu je da mi se više ne obraća - rekao je Boki svojoj novoj prijateljici Vesni Vukelić.
- Bila si u pravu kada si rekla da je on latentni homoseksualac! On je homofobik! Džabe mu i ako je pametan kada nije savremen muškarac - smirenim tonom pričao je novi farmer, koji je za samo pola sata uspeo da napravi pometnju na imanju u Lisoviću.

- Šta se pakovao i krenuo kad neće da izađe? Pa neka ide sad ako je tako odlučan i jak. Sve mi je jasno, on je jedan od onih koji laju, a ne ujedaju - objašnjavao je Bojan.
Podsećanja radi, Marijan je krenuo fizički da se obračuna sa Bokijem 13 tako što je s oklagijom krenuo na njega, ali su ga srećom farmeri zaustavili u nameri da „polomi“ makedonskog šoumena.

Javorka: Bolje da mi je ćerka kurva, nego da mi je sin peder!

Javorka, supruga političara Marijana Rističevića, brani postupak svog muža, koji je nasrnuo na makedonskog šoumena, i smatra da je bruka i sramota to što je Boki 13 ušao u „Farmu“!
- Meni se pre dve večeri želudac prevrtao dok sam gledala Bokija na farmi. Došlo mi je da razbijem televizor, verujte mi. Ja to ne mogu da razumem. Za mene je biti peder bolest. Imam ćerku i sina i verujte mi, ako bi mi ćerka bila kurva, to bih podnela‚ ipak je to najstariji zanat, ali ako bi mi sin bio, kako se to kaže, gej, to ne bih mogla da trpim ni da podnesem - u jednom dahu objašnjava Javorka.
- Marijan i ja jesmo nacionalisti, ali nismo šovinisti. Najviše kukuruza prodajemu u Hrvatskoj i Turskoj, ali kad su pederi u pitanju... Lepo smo sedeli muž i ja kod organizatora „Farme“ i moje prvo pitanje je bilo da li će u šouu učestvovati pederi. Oni su rekli da neće, zato smo i odlučili da Marijan uđe u šou. Kad je moj muž u pitanju, staviti pedera pored njega to je isto kad biku staviš crvenu maramu ispred nosa. Zato bi Marijanu bilo najbolje da pokupi svoje stvari i preseli se da živi u štali. Mislim, kad sam ga videla u onoj haljini, želudac je počeo da mi se prevrće. Pederi, koji su to što jesu, ali se ne eksponiraju, to ajd‘ nekako i da svarim, ali Boki i tako to, užas! Jedina olakšavajuća okolnost je to što nije iz Srbije, pa nije baš tolika bruka za našu naciju - rekla je Javorka na kraju razgovora za „Alo!“.

Boki: Baki, ti znaš iz iskustva da pravi ljubavnik ne bira pol!

Denser Baki B3 preksinoć je na trenutak napao Bojana Jovanovskog, urlajući zato što mu je seo na mesto, ali ga je Boki ubrzo podsetio da zna neke tajne njegove prošlosti.
Baki: Ustani mi, bre, sa mesta!
Boki 13: Sedi pored mene, šta ti fali?
Baki: Ne pada mi na pamet da budem tu!
Peja: kakve veze ima što ćeš da sedneš pored njega? Pravi ljubavnici ne biraju pol!
Boki 13: Tako je, a Baki najbolje zna iz prošlosti i iskustva da pravi ljubavnici ne biraju pol! On to dobro zna.
Posle ovakvih reči, denser je zaćutao i više ni u jednom trenutku nije pomenuo ni mesto ni Makedonca, već je otišao da spava.


Izvor:Alo
 
Natrag
Top