Boki: Bane se prodaje za pare

Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Na imanju u Lisoviću "zaratile" Zorana i Kaća, a Boki 13 optužio novog gazdu

spek-farma_310x186.jpg


SUKOB između Bokija 13 i Baneta Jankovića, koji je planuo u ponedeljak uveče, nastavljen je sutradan tokom igre „istina ili izazov“. Nakon što je gazda za ovonedeljne sluge izabrao Jovanu i Limenog, farmeri su prešli u spavaću sobu, gde je Boki podgrejao priču o pikanterijama iz Banetovog privatnog života koje bi mogle da mu naruše reputaciju. Priznao je da ga je pogodila manekenova opaska da nikada u životu nije imao seksualni odnos, ali ga, ipak, neće tužiti.

- Naš slučaj neće se završiti na sudu, jer nemam vremena da se bavim "baboje.....". Na sud idem samo za ozbiljne stvari. Od ovog trenutka, Bane i ja ne razgovaramo. Nemam želju, a ni potrebu, da objašnjavam da li sam srećan ili tužan zbog toga što ne mogu javno da budem sa partnerom, jer moji najbliži znaju ko sam – rekao je Boki.


Bane je opet kazao da sumnja da je Boki ikada spavao sa ženom ili muškarcem, na šta mu je ovaj poručio: "Ajd' ćuti, pozdravio te bivši dečko! Znaš ti dobro na koga mislim, reč je o jednom poznatom pevaču. Ispričao mi je svašta o tebi. Saznao sam i cifru za koju se prodaješ. Ja bar nikada nisam j.... babe i muškarce za pare."


Rasprava se zatim prenela na Katarinu i Zoranu, koju je mlada folkerka optužila da se samozadovoljavala u krevetu:


- Bilo mi je neprijatno što sam to videla. Ne kažem da je ružno, prirodna je stvar, ali to se radi u kupatilu. Bilo me je sramota, jer sam videla da si budna.


Pop pevačica je rekla kako ne može da odgovara za postupke koje je počinila u nesvesnom stanju, skrenuvši pri tom pažnju Kaći da nije lepo što je ogovara.


- Ako se to zaista dogodilo, zašto si imala potrebu da o tome pričaš drugima? Nisi imala dobru nameru, jer da jesi – prišla bi mi i rekla u lice šta misliš. Defiluješ ovde sa dva čoveka, ljubiš se, a nikada te nisam "uzela u usta". Nije u redu, jer imale smo korektan odnos – poručila je Zorana.



Izvor:Novosti



 
Natrag
Top