Boki 13: Katarina i Jasmina su kalašture!

Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
One su zlo, kalašture sa seljačkom lepotom koje su u stanju sve da urade da bi došle do cilja. Nijedan farmer me seksualno ne privlači ...

BOKI.jpg

Zdravlje mi nije ugroženo, a upiškio sam se nesvesno zato što sam taj dan primio tri infuzije ... BOKI 13

Kontroverzni šoumen Bojan Jovanovski, alijas Boki 13, izbačen je u nedelju sa Pinkovog seoskog imanja u Lisoviću zbog toga što nije ispunio tajni zadatak koji mu je produkcija zadala.U intervjuu za Press, revoltiran situacijom na „Farmi" Boki kaže da u životu nikada nije upoznao kalašture kao što su Jasmina Ana i Katarina Živković, koje preko kreveta hoće da ostvare svoj cilj.
- Katarina je jedna pokondirena tikva, ima seljačku lepotu, iskoristila je sve svoje adute da bi ostala na „Farmi". Ona je jedno zlo od žene koja ne zna da peva, već preko one stvari grabi da zaradi za hleb. Između nje i bukve nema razlike. S druge strane izbija i drugo zlo - Jasmina Ana, koja je izgubljena u prostoru i vremenu. Ona je ogovaračica, tračara, tetka i strina. Njih dve su ekvivalent ćurkizma i kalašture koje hodaju.
Da si ostao na imanju, sa kim od farmera bi upražnjavao seks?
- Ni sa kim, niko od aktuelnih učesnika ne može da zadovolji moje kriterijume ni u kom pogledu, pa ni u seksualnom.
Koliko ima istine u tome da ti je zdravstveno stanje ugroženo, s obzirom na to da si se upiškio i da imaš visok pritisak?
- Zdravlje mi nije ugroženo, a upiškio sam se nesvesno zato što sam taj dan primio tri infuzije. Svako od nas ima zdravstvenih problema, a dušebrižni farmeri ne bi trebalo da brinu o tome.


Hoćeš li pristati na operaciju promene pola, koju Marjan želi da ti plati?- Ne! On je kvazipolitičar pa nek se brine o narodu, a ne o mojim operacijama. Inače, kada sam u spoljnom svetu video šta se piše o njemu - sve mu je oprošteno.
Budući da se dosta priča o tvojim seksualnim sklonostima, da li imaš dečka ili devojku?
- Nemam ni dečka ni devojku. Trenutno nisam zaljubljen, bio sam u emotivnoj vezi pre nekoliko meseci koja se kobno završila po mene. Sada čekam da se pojavi prava ljubav koja je vredna moje ljubavi i pažnje.
Kada ćemo imati prilike da te vidimo u muškom izdanju?
- Biće i toga za nekoliko godina, kada budem rešio da promenim pol i da postanem muškarac.
Možeš li da živiš od svog posla ili samo preživljavaš?
- Čim sam do sada preživeo, živeću i dalje. Sada ću dobro da promovišem „Kaligulu" i kontroverzni spot koji ide uz pesmu. Ovom prilikom otkrivam da spremam svoj šou-program na Pink televiziji, pa će se zaraditi.
Po tvom mišljenju, da li aktuelni farmeri zaslužuju nagradu od 100.000 evra?
- Realno niko od njih ne zaslužuje nijedan dinar. Oni ni na šta nisu spremni, već samo ćute, prde, smrde i hoće pare. Nemaju ništa u glavi, jer da su imali, ne bih ja bio tamo mesec i po dana. S druge strane, voleo bih da pobedi Ekrem jer teško živi, a dobar je čovek.



Izvor: Press
 
Natrag
Top