Bojana Stojković

Hoyas
LEGEND
Učlanjen(a)
06.06.2009
Poruka
21.085
Bojana Stojković

bojanastojkovic.jpg


Ime: Bojana
Prezime: Stojković
Nadimak: Zmaj
Datum rođenja: 29.04.1985.
Horoskopski znak: Bik

Izjava:

Zato što imam previše energije koju moram negde potrošiti.

Biografija:

Bojana je profesionalni sportista pa ne čudi što joj je uzor teniser Rafael Nadal. Ima 25 godina. Voli da gleda triler filmove. Od pevačica najviše sluša Cecu. Omiljeni sport joj je odbojka. Ponosi se svojim titulama koje je osvojila na takmičenjima u sportu.

Moto:

Samo hrabro, nikada ne odustaj.

Motiv:

Dobra zabava.

Savršen dan:

Slobodan dan bez obaveza, kafa sa prijateljima i tračarenje do iznemoglosti.

Zanimanje:

Profesionalni sportista

Obrazovanje:

Srednja škola

Mesto stanovanja:

Beograd

Bračno stanje:

Neudata

Ukratko o sebi:

Mislim za sebe da sam veoma impulsivna. Plane brzo i treba joj vremena da se smiri.
 
Hoyas
LEGEND
Učlanjen(a)
06.06.2009
Poruka
21.085
Opravdace nadimak Garant ko joj stane na zulj bice :butcher: :gun:
 
Član
Učlanjen(a)
10.05.2010
Poruka
2.064
Bojana Stojković je veliki čovek!

Bojana Stojković je veliki čovek!

Na Evropskom prvenstvu u odbojci u Bugarskoj je zbog nepravde učesnica Velikog Brata 2011Bojana Stojković sudiji udarila šamar. Igrala je odbojku širom sveta i svuda je poznata po svojoj naravi.

125471_zabbrat-bojana03_f.jpg

Krase je osobine vođe i velikog borca. U kraju je poznata kao ekscentrik, a u svom poslu kao veliki profesionalac koga bi svako poželeo u timu. Bojana Stojković, 25-godišnja Užičanka koja se trenutno nalazi u kući “Velikog brata“, igra odbojku za Užički klub Jedinstvo, s kojim je osvajala mnoge pehare, a sada je ušla u poznatu kuću na Košutnjaku kako bi ispitala svoje granice.

- Ona je jedan veoma zanimljiv i ekscentričan lik. Od nje možete očekivati sve. Prijavila se za “Velikog brata“ kako bi drugima pokazala da može da izdrži i želela je da vidi kako sve to izgleda. Zajedno smo otišle na kasting iz zezanja i kada je prošla drugi krug bilo je jasno da je postalo ozbiljno - počinje priču za “Blic“ Vanja Joksić, Bojanina drugarica i koleginica iz kluba.


125467_zabbrat-bojana01_hf.jpg

Ona kaže da je Bojana u početku imala veliki strah zbog karijere.

- Plašila se zbog toga što je nama uveliko trajala sezona i nismo znali kada će se odigrati taj ulazak u kuću. Hvala bogu, pa je ispalo tako da se poslednja utakmica završila u subotu, a da je ona u nedelju otišla u kuću “Velikog brata“. Iz kluba su joj izašli u susret - kaže njena drugarica.

Iako su se možda mnogi pitali šta će profesionalna odbojkašica u “Velikom bratu“, nikome ko je poznaje, prema svedočenju njenih najbližih, ovo nije bilo čudno.

- Veliki brat, to je Bojana. Kada sam je ugledao na pragu kuće, nisam nijednog trenutka bio iznenađen. Mislim da su svi ljudi koji je poznaju oduševljeni zbog toga. Klub je podržava i navijamo za nju - kaže za “Blic“ njen trener Vladimir Vasović.


125542_zabbrat-bojana15_f.jpg

Treneru ne smeta što je odbojkašica nakratko ostavila karijeru.

- Nema tu šta, sada je pauza u prvenstvu i ona neka svoje slobodno vreme koristi kako želi.

Inače, Bojana Stojković je u odbojkaškim krugovima poznata kao igračica nezgodne naravi.

- Ona je veliki nervčik, plane u sekundi i prva je koja isteruje pravdu. Veliki je čovek, veoma dobar drugar. Zabavna je i inteligentna, ne možete da se ne smejete u njenom prisustvu - priča njena koleginica Vanja.

Vanja nam je prepričala nekoliko zanimljivosti iz njene “burne“ prošlosti.

- Jednom prilikom je na Evropskom prvenstvu u Bugarskoj sudiji udarila šamar. Brzo plane i mora da učini ono što naumi bez obzira na to da li će snositi kobne posledice. Dešavalo se da udara glavom o sudijsku stolicu, povlačila je sudije za pištaljke. Nisu je kažnjavali, možda bi joj nekada odbijali od plate - prepričava drugarica kroz smeh.

Bojana je karijeru počela u OK Poštar sa 12 godina. Tamo je igrala sedam godina da bi posle otišla u Portugal. Iz Portugala se vratila zbog smrtnog sličaja u porodici i kasnije je igrala u Milanu. Potom u Sloveniji, a zatim za obrenovački TENT. Od septembra igra za Jedinstvo. Tokom karijere je igrala za našu kadetsku, juniorsku i univerzitetsku reprezentaciju, a sa Poštarom je osvajala prvenstvo Srbije i Kup, duplu krunu tri puta.

- Bojana je dobar igrač, uvek je vođa u ekipi i stalno nas sve bodri i podržava - objašnjava Vanja.

- U životu nisam upoznao takvog igrača. Ona je jednostavno direktna, impulsivna i korektna. Kao trener uvek znam šta mogu da očekujem i dobijem od nje. Svaki bi je trener poželeo u ekipi. Ona zaista ima veliku želju za pobedom i ne verujem da će je išta sprečiti u tome. Ne sumnjam da će stići do kraja - tvrdi njen trener.

Kada je ljubav u pitanju, Vanja ima teoriju...

- Bojana je slobodna i nema dečka i mislim da je Nemeš njen tip. Vidim da su se već skontali. Rano je da bilo šta prognoziramo i ona je rekla da ne ide u kuću da se zaljubi, ali ako joj nešto dune, možda to i uradi - otkriva njena drugarica Vanja Joksić.

Izvor: Blic
 
Natrag
Top