BLutut slušalice i kompjuter

Cupidon
VIP
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
5.207
Pozdrav, narode.

Da li neko od vas koristi blutut slušalice uparene sa kompjuterom? Koje sluške koristite, kakva su iskustva...?
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2012
Poruka
1.272
ja trenutno koristim neke Base slusalice blutut iskustvo je srednje lose.
1.problem sa drajverima pogotovo ovim windowsovim.
2.proko skajpa javla se cesta distorxija u zvuku.
3.na ju tjubu isto tako,
4.problem po nekad sa povezivanjem to jest konekcijom sa kompom.
5.problem je u samoj brzini blututa usb risiver je 4.0 blutut ima brzinu 1mb sto je po meni malo i radi na 2.4ghz.

Ako gledas da kupis tako nesto onda vidi za wifi slusalice wifi ima vecu brzinu prenosa posdataka.
Na blutut slusalicama se ne moze koristiti na primer i mikrofon istovremeno na primer ako slusas muziku
i pricas istovremeno mikrofon ne reaguje isto i za skajp kad druga strana prica ti ne mozes dok ne ucuti.
To su ti neki moji utisci.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.318
Ma Blutut je samo za nuzno prebacivanje podataka.Imao sam slusalice,ali se nisam bas naslusao muzike.Kupio sam neke sa dzekom i duzim kablom da mogu da legnem na krevet i slusam muziku bez problema.
 
Cupidon
VIP
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
5.207
Hvala na odgovorima!
Elem, da ne otvaram novu temu ...kupio sam na gearbestu neku bubicu-mikrofon (oko 3 evra). Da li je do mene ili se bubice ne mogu koristiite preko PC-a? Nema šta nisam pokušao. Po meni, trebao bi neki adapter ili, možda, usb zvučna kartica?
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2012
Poruka
1.272
Hvala na odgovorima!
Elem, da ne otvaram novu temu ...kupio sam na gearbestu neku bubicu-mikrofon (oko 3 evra). Da li je do mene ili se bubice ne mogu koristiite preko PC-a? Nema šta nisam pokušao. Po meni, trebao bi neki adapter ili, možda, usb zvučna kartica?

Ako hoces to da koristis na racunaru onda kupi blutut usb risiver!
Za laptop ti ne treba usb risivr jer on to vec ima ugradjeno u sebi samo treba ukljuciti blutut!
Tu bubicu isprobaj preko blututa na telefonu dal uopste i radi da ne bi kupovao bez veze ako ne radi!
 
Cupidon
VIP
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
5.207
Kakve veze, druže, blutut ima sa bubicom? Mislim da si malo progrešio, bubica je ona obična sa 3,5 mm džekom.
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2012
Poruka
1.272
Kakve veze, druže, blutut ima sa bubicom? Mislim da si malo progrešio, bubica je ona obična sa 3,5 mm džekom.

Pa nisi naveo koja je bubica u pitanju a iz predhodnih postova spominjao se blutut tako da sam predpostavio da je u pitanju blutut bubica!
E sad posto si rekao da 3.5mm dzek znaci za nju ti ne treba nista ukljucis i mora da radi (ako je to ispravno)!
 
Cupidon
VIP
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
5.207
sls714.jpg


Ne mogu da podesim da bude default. KAo očita ga, ali to je sve. Trablšuting nije pomogao.
 
Natrag
Top