Blokirao HD2

Član
Učlanjen(a)
10.01.2011
Poruka
3
Sad jel brikovao ili ne neznam elem na samom pocetku ubacivanja android rom-a zablokirao i ni makac
na ekranu stalno stoji logo HTC
Ima li neko ideju sta da pokusam
Hvala
 
Motherfucker xD
Član
Učlanjen(a)
30.08.2010
Poruka
587
Daj covece pricaj normalno nmj skracenice i ta sra*a napisi lepo sta si radio sa telefonom pa je zablokirao i odakle ti na HD 2 android platforma o_O ???
 
Član
Učlanjen(a)
10.01.2011
Poruka
3
Procitaj pazljivo sta sam napisao pa ces videti da nema skracenica a ako je neki izraz nerazumljiv, a sto se tice pitanja odakle mi android
na HD2, lepo pise da je telefon zablokirao na samom pocetku pokusaja da se instalira android platforma,
svejedno hvala na zelji da pomognes.
 
Motherfucker xD
Član
Učlanjen(a)
30.08.2010
Poruka
587
Heheehehh bolje da si prvo postavio temu Dal' instalirati Android platformu na HD 2 odgovorio bih ti NE ..... jedan moj drug po struci PROGRAMER instalirao je Android na HD 2 lepo radi al' je se mucio 2 meseca 5 puta je "obarao sistem" i jos neke nadogradnje vrsio .... toliko od mene iskreno mislim da si se zenuo al' jbg sad je kasno ;) ..... zbog cega si menjam OS???
 
Član
Učlanjen(a)
10.07.2009
Poruka
1
Imam isti problem kao i ti. Vidim da si ga ti rešio,pa da li možeš da mi pomogneš da ga se i ja rešim?
 
Član
Učlanjen(a)
24.12.2010
Poruka
2
Pokusat' cu da ti ja pomognem. I ja imam HTC HD2 kao i vi i vec preko mjesec dana imam Android instaliran i radi bez vecih problema. Naravno da je bolji od WinMo 6.5. A sad da ti pokusam pomoci, odi na HTC website i skini novi Windows mobile rom i pokusaj da ga vratis u prvobitno stanje. Ukoliko poznajes Engleski onda bih ti preporucio sledecu stranicu gdje stoje razna uputstva kako da se instalira Android na HD2. Na ovoj stranici imas informacije o najnovijim Rom-ovima za Hd2,
Kod:
HTC HD2 Android Roms
http://android.hd2roms.com/, a ovjde mozes naci uputstva kako to uradis:
Kod:
[URL="http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=743"]HD2 Android - xda-developers[/URL].
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
28.03.2010
Poruka
4
Ubacio sam na nokiu c5 program anti-theft F-secure i zaboravio šifru. Greškom sam ga ručno zaključao i telefon mi se blokirao.Kako da ga odblokiram. Pomozite molim vas. Šifru ili "unlock code" (kako piše na displeju) sam normalno zaboravio!!!
 
Poslednja izmena:
Motherfucker xD
Član
Učlanjen(a)
30.08.2010
Poruka
587
Ubacio sam na nokiu c5 program anti-theft F-secure i zaboravio šifru. Greškom sam ga ručno zaključao i telefon mi se blokirao.Kako da ga odblokiram. Pomozite molim vas. Šifru ili "unlock code" (kako piše na displeju) sam normalno zaboravio!!!

Brate ovo je tema za HTC TOUCH HD 2, a ne za NOKIU C5 -.- ... otvori temu u Nokia delu i cekaj pomoc :)
 
Natrag
Top