Blokiranje stranica

Član
Učlanjen(a)
29.10.2011
Poruka
346
Posto sam pojacao komp i instalirao poneke programe red je da sredim firefox - a.
Ranije sam koristio LeechBlock da mi se ne bi prikazivale odredjene stranice koje nisam hteo.
Recimo kada kliknem na neki link da mi ne izbacuje stranice kao one " necete verovati,glas javnosti itd..."
Sada sam ponovo instalirao LeechBlock ali mi on ne radi,to jest kada ubacim stranicu koju hocu da blokira on je prikaze.
Ako moze neka preporuka sta da koristim za blokiranje stranica?
 
Član
Učlanjen(a)
24.10.2011
Poruka
336
Može, ali mora prvo neko da mu "kaže" da ta stranica treba da bude blokirana. Dakle, otvoriti stranicu, kliknuti na prekidač i više se neće otvarati dok je neko ne razblokira. Inače, može, recimo, ceo "Glas javnosti" ili slično, po istom principu "učenja".
 
Član
Učlanjen(a)
29.10.2011
Poruka
346
Kada se klikne na ovaj prekidac samo moze da se ugasi Ublock.
Sta tacno trebam da kliknem?
I treba mi da moze umesto te stranice da otvori novi prazan tab a ne kao sto sam naisao na neke programe da mi izbace da je doticna stranica blokirana?
 

Prilozi

  • Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    113,3 KB · Pregleda: 7
Član
Učlanjen(a)
24.10.2011
Poruka
336
Hmm...razumem te. Ti ne bi da se vidi da je stranica blokirana, ako ne grešim
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.330
Posto sam pojacao komp i instalirao poneke programe red je da sredim firefox - a.
Ranije sam koristio LeechBlock da mi se ne bi prikazivale odredjene stranice koje nisam hteo.
Recimo kada kliknem na neki link da mi ne izbacuje stranice kao one " necete verovati,glas javnosti itd..."
Sada sam ponovo instalirao LeechBlock ali mi on ne radi,to jest kada ubacim stranicu koju hocu da blokira on je prikaze.
Ako moze neka preporuka sta da koristim za blokiranje stranica?
AdBlock Plus za Firefoks.
 
Član
Učlanjen(a)
29.10.2011
Poruka
346
Da ja recimo kliknem na nesto ono me prebaci na glas javnosti (umesto na ono na sta sam kliknuo) ranije mi je sa Leechblock bilo namesteno da me ne prebaci na glas javnosti nego umesto toga otvori mi praznu stranicu.
Sada vise Leechblok to nece da uradi.
Adblock plus za firefox - sa njime blokiram pojedine reklame na odredjenim stranicama a ne znam da li moze da blokira celu stranicu?
 
Natrag
Top