Biseri Svetskog Kriminala

Član
Učlanjen(a)
23.04.2010
Poruka
15
Uzivajte

Svaki posao ima svoju crnu ovcu a i kriminal se smatra nekom vrstom posla.

U Kaliformiji mladic je pljackao banku i uzeo sve pare iz sefa a onda je obratio paznju na flasu viskija.Rekao je sluzbenici da mu da flasu ali ona je rekla da nemoze jer nema 21 godinu ( sto je u Americi punoletstvo).On je tada izvadio licnu kartu kako bi dokazao da je punoletan.Naravno posle toga devojka koja je radila u banci dala sve podatke policiji.


Veliki fan akcionih filmova je u avionu koj je leteo avionom,i u jednom trenutku je izvadio pistolj otiso kod pilota i rekao odmah okrenite avion da leti ka Amsterdamu.Pilot mu je rekao da ovaj avion vec leti za Amsterdam i da slecu za 20 minuta nakon sto su mu to objasnili covek se vratio na svoje mesto i tamo je i bio dok nisu sleteli i naravno tada su ga uhapsili.


Negde u nekoj pustinji u Americi coveku je u sred na pola puta nestalo benzina nestalo benzina.Proverio je po dzepovima i gepeku da nema ili benzina ili novca sve sto je nasao je bilo crevo dosao je do pumpe i umesto na otvor za podzemno skladiste benzina on je crevo prikljucio za odvodni kanal povukao je par puta vazduh i onda stavio crevo u rezervoar..Posle par minuta ga je primetio jedan od radnika i pozvao policiju ali gazda pumpe ga nije prijavio jer je kako kaze ovo bio ''Najsmesniji pokusaj kradje na neki nacin za koj sam ikada cuo''.

Ako vam se svidelo pohvalite me mislim da se za to dobijaju neke nagrade ili nesto :) .
 
Natrag
Top