Član
Učlanjen(a)
02.06.2010
Poruka
29
Moj savet ti je ako se budes odlucio da kupis napajanje uzmi neko kvalitetnije nemoj mnogo da stedis kintu
Pozzz
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Da ti je crklo napajanje ,onda ni bios ne bi radeo...mislim da ti to nisi podesio kako treba...ili to ne znas da podesis ili kablove nekako nisi spojio,probaj bez DVD...malo je cudno da tokom menjanja baterijice ,bas tad ode napajanje...previse koincidencije...jedino ako ovo,ovako nije bilo i pre vadjenja baterije,e onda si i to trebao da spomenes,znaci trebalo je da napomenes zasto si vadio bateriju...
 
Učlanjen(a)
22.01.2015
Poruka
13
Da ti je crklo napajanje ,onda ni bios ne bi radeo...mislim da ti to nisi podesio kako treba...ili to ne znas da podesis ili kablove nekako nisi spojio,probaj bez DVD...malo je cudno da tokom menjanja baterijice ,bas tad ode napajanje...previse koincidencije...jedino ako ovo,ovako nije bilo i pre vadjenja baterije,e onda si i to trebao da spomenes,znaci trebalo je da napomenes zasto si vadio bateriju...


gledaj ovako. Meni je pre 3 meseca crklo napajanje. Komp nije mogao da se upali uopste. Znaci bios nije radio. Al ja tad nisam znao sta je crklo, a i nije me bilo briga jer je tad napolje bilo lepo vreme za fudbal, a i nisam imao pare za rezene delove. Tako da nisam ni pokusavao da saznam sta mi je crklo. Sad kad sam malo skupio pare, mislio sam da je crko procesor jer kad ukljucim napajanje ono da davalo struju maticnoj i laser na misu je sijao. Pa sam mislio da napajanje nije crklo. Pa sam onda pozajmio procesor, i vadio bateriju iz maticne da bi proverio da l' ce da upali. I onda sam video da cpu nije problem. Otiso sam do druga po napajanje da vidim dali je to mozda problem. I komp se upalio, al se sistem nije podizao jer nije hteo da ucita HDD. Provalio sam i zasto nije hteo da ucita HDD. Zato sto sam glup, jbg :D . Za SATA HDD treba 2 kabla...jedan za prenos podataka a drugi je onaj koji ide direktno iz napajanja... Al ovo drugovo napajanje nije imalo taj prikljucak za SATA HDD tako da ja nisam ni znao da ima 2 komada kabla za taj HDD. Otiso sam do druga da vidim dal mi HDD uopste radi i kod njega video da je hdd povezan sa 2 kabla i onda sam shvatio da sam ispao glup, al jbg DESAVA SE NAJBOLJIMA :p . I sad je sve reseno, sutra kupujem napajanje... :D
Hvala svima koji su pokusali da pomognu (y) :D
 
Natrag
Top