Član
Učlanjen(a)
09.05.2010
Poruka
9
Cao zanima me posto mi ne radi cd rom kod laptopa kako da u biosu namjestim da botam windows sa usb-a tu sam opciju u biosu trazio ali je nisam mogao naci da li se moze ubaciti updates biosa sistem mi je pao upidanju je dell latodude cpi hvala puno
 
Član
Učlanjen(a)
25.07.2011
Poruka
50
pogledaj na proizvodjacevom sajtu koja je posljednja verzija biosa a koja je kod tebe, uporedi sve izmjene nastale u biosu (imaju opisi na sajtu za svaki update) i ako se igdje pominje mogucnoost boot sa usb instaliraj zadnju verziju, u protivnom ili externi usb opticki uredjaj ili preko lan kabla da dignes sistem, ima opisa na netu xxx kako se radi, potrebno je imati windows server instaliran na masini nekoj
 
Član
Učlanjen(a)
09.05.2010
Poruka
9
hvala covjece kralj si fazon je sto mi je pao sitem procackat cu bios a znas li mozda kako se ubacuje novi bios

Dodato posle 32 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

evo procacko sam bios ima oeve opcije botanja cd, hdd modulator hdd,diskete drive,DockII/PortII NIC,PCI SLOT NIC MOZE LI SE STA OD OVOH POMOC DA PODIGNEM SISTEM HVALA
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
25.07.2011
Poruka
50
jedino NIC, ili ti preko mreze, jer za USB nema opciju.....

ako imas od koga pozajmiti usb cd pokusaj sa tim
 
Član
Učlanjen(a)
09.05.2010
Poruka
9
hvala drug a se mi reci ova opcija nic jel to preko mreze i znas li kako to ide mislim postupak ako imas kakv tutorial za to ne bi bilo lose hvala
 
Član
Učlanjen(a)
25.07.2011
Poruka
50
potrazi preko google, ima kamaru toga, sve zavisi sta ce tebi odgovarati od tutoriala, ono sto je meni lako tebi je mozda prekomplikovano i obrnuto
 
Natrag
Top