Biljana Cincarevic

Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Zamišljam nas , majke mi ovak. Sjedimo ispred TV-a ti,ljubopitljiva, Cameron i ja i nešto grickamo, pijemo pivo ili vino i tračarimo. Ah meraka. Baš mi noćas " leglo " tračarenje.:)Kakva zlica.

Otprilike tako, samo što sam ja na Ferveksu, u'vatila me neka prehlada. :)

El ova ima najsitniji grudobran tamo? :D
Kao muškarac, nisam je čak ni u čisto fizičkom smislu odmerio, onda znaš koliko je sati. :mrgreen:
 
Član
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
2.014
Najmanji grudobran Aleksandra, ali to nije ni bitno, nemam ni ja te dike, mada ih je lako pribaviti, ali ne volem vještake.:)
 
Član
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
2.014
Ima li i ispod kupaćeg tetovažu, kumim te Bogom velikim, saznaj ?Nisi džabe ljubopitljiva.:)
 
Član
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
2.014
Ima svuđe.:) I ništa Fervex Tito Pulo, " Jelen " ubija prehladu. To sam ja noćas uradila u terapiji protiv visokog pritiska. Ovo mi je neka ideja koja liči na Andrijinu.:)
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Tu ideju ću da sprovedem u delo sutra uveče. U maniru mudrih, racionalnih bića pala mi je na pamet A-la-Andrija ideja da 2 dana pijem Ferveks da bi već sledeći išao na neku svirku i posvetio se Jelenu ili Lavu. :mrgreen:
 
Član
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
2.014
E, ovo noćas bi super trač žurka. Uživala sam. Neka nam postane tradicija, ali sa " Jelenom " obavezno.
 
Natrag
Top