Bili jači od kiše

Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Britanski roker zvezda „Ušće festa“
Bili jači od kiše

M. Radović | 22. 06. 2010. - 00:02h | Blic online

Popularni britanski muzičar nastupio je sinoć pred 10. 000 ljudi. Publika je uprkos kiši uživala u najvećim hitovima ovog legendarnog rokera, koji je nakon dvočasovnog nastupa i jednog bisa završio svoj koncert.
50197_noc26-bili-ajdol-foto-n-markovic_f.jpg

Priredio energičan nastup beogradskoj publici: Bili Ajdol

- Zdravo, zdravo! Beograde, čuješ li me? Bili Ajdol dolazi sa mnom. Drago mi je što sam ovde, jako je lepo videti vas. Da čujem vrisak - rekao je muzičar koji je pozdravljen velikim aplauzom, nakon koga je počeo koncert.









Publika je bila prilično vesela i euforična i uprkos kiši vrištala od sreće i pevala pesme poput „Hot in The City“, „Eyes without face“, „LA Woman“, „Flesh For Fantasy“, „Rebel Yell“, „To Be A Lover“…Najveći aplauz je ipak dobio za pesme „White Wedding“ i „Sweet Sixteen“, koje su sudeći po reakcijama publike možda i najveći hitovi, kojima je tokom 80 - ih osvajao mnogobrojnu publiku širom sveta.

Nekadašnji pevač pank benda „Generation X“ svojim fanovima je priredio zaista energičan nastup na koji su prisutni bez obzira na vremenske uslove reagovali i više nego dobro. Inače, pre nego što je Bili stigao u kišni Beograd i to baš na dan kada je počelo leto, komunalne ekipe su na mestu gde se održao koncert ceo dan radile kako bi otklonile vodu, a tada je definitivno odlučeno da će koncert biti održan uprkos kiši koja je najavljena da će padati i tokom večeri.
50198_noc25-bili-ajdol-foto-n-markovic_f.jpg

Verni fanovi pevali najveće hitove slavnog rokera uprkos kiši


Pored slavnog muzičara na sceni su bili i dvojica gitarista Stiv Stivens i Bili Morison, basista Stefan Mekgret, klavijaturista Derek Šerenian i bubnjar Džeremi Kolson. Kako je bilo najavljeno, kao predgrupa ovog slavnog muzičara trebalo je da nastupi popularna srpska rok pevačica Slađana Milošević, ali iz nepoznatih razloga nije se pojavila. Nakon jednog bisa i dve pesme, od kojih je poslednja bila „Mony, Mony“ legendarni roker je završio svoj koncert.
 
Natrag
Top