Biblijska proročanstva

Član
Učlanjen(a)
17.12.2009
Poruka
318
Kad bismo mogli e ovo doživeo, kaže da smatra mnogo pouzdanijom od svegasvojim ušima i video sopstvenim
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
17.12.2009
Poruka
318
o će grad biti potpuno uništen, nego će biti samo pogođen. Nijedan grad na svetu, osim možda nije bio toliko puta r
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
06.05.2012
Poruka
2.380
Jedva cekam.:evil:


Starstufe, ne daj se. Zaludit će te. Postoje samo tumačenja, ljudska tumačenja. Toliko su različita da zagađuju Božju riječ. Napisat ću i ja možda koje od onog što sam pročitala, ali to je...znaš s čim bih usporedila. S gaziranim sokovima i svim tim aditivima koji samo štete. Čista voda, Živi Izvor s kojeg treba
piti je Isus. Kad okusiš čistu vodu i utažiš žeđ, ne treba ti bućkuriš.
On je rekao: Nitko ne zna...Znakove traži preljubnički naraštaj...ali, vidiš da neki forumaši za to ne mare.
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
[WARNING]Postavljajte reference na kopirane tekstove, da vam postovi ne bi bili brisani![/WARNING]
 
Član
Učlanjen(a)
03.01.2011
Poruka
1.573
Starstufe, ne daj se. Zaludit će te. Postoje samo tumačenja, ljudska tumačenja. Toliko su različita da zagađuju Božju riječ. Napisat ću i ja možda koje od onog što sam pročitala, ali to je...znaš s čim bih usporedila. S gaziranim sokovima i svim tim aditivima koji samo štete. Čista voda, Živi Izvor s kojeg treba
piti je Isus. Kad okusiš čistu vodu i utažiš žeđ, ne treba ti bućkuriš.
On je rekao: Nitko ne zna...Znakove traži preljubnički naraštaj...ali, vidiš da neki forumaši za to ne mare.

Ma da....
Biblija je pisana za bogove i za bozje sinove, ostali ne mogu da razumiju bez svetog duha koji djeluje preko svetih otaca i njihovih svetih familija, svetih mama, tetaka, sestara, unucadi, djedova.... i ako malo duha predje na jadnike koji smjerno hodaju za idolima, dobiju nagradu, milovanje koje ipak plate prilicito zaostalim srredstvima placanja kao sto je kesh.
 
Član
Učlanjen(a)
25.12.2012
Poruka
1.901
Kad bismo mogli e ovo doživeo, kaže da smatra mnogo pouzdanijom od svegasvojim ušima i video sopstvenim

dragi kolega šta nam ti želiš reći ovom izjavom ?
nisam vidovit pa moram da pitam

@harrybonnot
nije točno to što pišeš
Biblija je pisana za sve ljude koji vjeruju u Boga i Krista
i proučavaju tu knjigu uz molitvu
vjerovati u Boga i Krista znači poštivati Božji Zakon i držati subotu
to je osnova Biblijskog nauka
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.297
Dokumentarna emisija. Koliko smo blizu kraja? Koliko su se ispunila prorocanstva koja je Isus govorio svojim ucenicima?

 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.249
Dokumentarna emisija. Koliko smo blizu kraja? Koliko su se ispunila prorocanstva koja je Isus govorio svojim ucenicima?

Covece postavio si jedno 5 videa o "kraju sveta" po razlicitim temama, odnosno slicnim temama. Sta ti radis? Zar nisi mogao odabrati jednu? I onda kazes kako ne spamujes?
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.297
Covece postavio si jedno 5 videa o "kraju sveta" po razlicitim temama, odnosno slicnim temama. Sta ti radis? Zar nisi mogao odabrati jednu? I onda kazes kako ne spamujes?

Zato što mi imamo dosta videa koji su svi odlični, a vi imate čini mi se jedan užasan video.

 
Natrag
Top