Biblija-vjera istinita

Član
Učlanjen(a)
25.12.2012
Poruka
1.901
kao prvo poglavar prave kršćanske *katoličke* crkve nije pontifex maximus
tvoja sekta se lukavo skriva iza onog rimokatolička, prikazujući sebe kao katolike
sramota da nemožeš nečeš ili neznaš objasniti pravo značenje rijeći katolici a ponosiš se time da si katolik

onda imamo broj dva
nitko njega ne napada, nego njegova vlastitia đavolska djela govore o njemu
to što tebi ne odgovara istina, to ne znaći da ja njega napadam

tri
katolik ja jesam i ostaću dokle god živim

i pitanje za kraj, budući si visoko obrazovana u religiji, samo na krivi naćin (nažalost)
da li je papska crkva unijela u kršćanstvo sendviće od svinjetine, prasetine
 
Član
Učlanjen(a)
03.01.2010
Poruka
44
И Библија и Куран могу да оплемене и уздигну човека ако се правилно тумаче, што значи да описују исту праву веру.
 
Član
Učlanjen(a)
25.12.2012
Poruka
1.901
NE, nije točno
Bog je jedan, vjera je jedna, nemogu dvije potupno rauzličite vjere biti iste, kršćanstvo-islam
Biblija je jedina knjiga koju kršćani drže za Svetu Knjigu
kršćani i kuran, nejde zajedno
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Zanimljivost

- BIBLIJA IMA 66 KNJIGA
- OD TOGA ODUZMI TVOJE GODINE
- NA TO DODAJ 50
- DOBIĆEŠ GODINU TVOG ROĐENJA

Opet se ti bavis numerologijom? o_O

Ovo su samo matematicke zakonitosti, ima mnogo slicnih racunica koje daju zeljeni rezultat.

Logicno je da oduzimanjem od godine u kojoj si dobijas svoju godinu rodjenja.

Koristio si jednostavan princip:

66+50 = 116 - sto je godina u kojoj se nalazimo 2016. samo je stotka, jer ni jedan covek ne zivi duze od 100 godina..

Uzmi sada broj 116, oduzmi od njega svoje godine, i dobices tvoju godinu rodjenja.

Nikakva magija :)
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
PS. zato price "od rodjenja moje babe.." i sl.. ne prolaze kod onih koji znaju matematiku :)
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Mire, ovo nije bilo moje, već sam pronašao na internetu kao zanimljivost, i razlog što sam postavio nije nikakva lična pobuda bilo kakvog računanja ili numerologije mog ličnog rođenja, već kao čistu dobronamernu biblijsku zanimljivost.

Ipak sa vama nema razgovora.
Vi ste nečuveni, i rešeni da u svakom slučaju nekog diskreditujete.

Teško onome ko može sa vama.
Pitanje - kako vas vaši bližnji, prijatelji, i okolina podnose, ako ste tako mrgudnog, i sve kritilarskog karaktera.

Izvini, ali to je jasno uočljivo.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Mire, ovo nije bilo moje, već sam pronašao na internetu kao zanimljivost, i razlog što sam postavio nije nikakva lična pobuda bilo kakvog računanja ili numerologije mog ličnog rođenja, već kao čistu dobronamernu biblijsku zanimljivost.

Ipak sa vama nema razgovora.
Vi ste nečuveni, i rešeni da u svakom slučaju nekog diskreditujete.

Teško onome ko može sa vama.
Pitanje - kako vas vaši bližnji, prijatelji, i okolina podnose, ako ste tako mrgudnog, i sve kritilarskog karaktera.

Izvini, ali to je jasno uočljivo.

Ja mrgud :)

Pa ti se time i bavis, numerologijom, zato je ovo tebi zanimljivo, a da si sracunao video bi da je u pitanju cista matematicka zakonitost..

Inace nisam mrgud, volim salu(prijatna sam i srdacna osoba - ako te nesto zanima o meni pitaj), a bas je bilo zanimljivo i smesno videti kako su ljudi naivni :)
 
Natrag
Top