"Bezobrazni" pokloni koje on u stvari želi za Dan zaljubljenih

Član
Učlanjen(a)
30.11.2011
Poruka
1.872
"Bezobrazni" pokloni koje on u stvari želi za Dan zaljubljenih





Pokušavate danima da nađete savršen poklon za njega da biste mu na Dan zaljubljenih pokazali koliko vam je stalo do njega. A, ustvari, poklon koji bi ga najviše obradovao je besplatan.

news_10337.jpg


Dan zaljubljenih je ponekad zaista stresan. Neki razmišljaju šta da rade na taj dan, neki šta bi mogli da poklone partneru. Šta kupiti voljenoj osobi a da nije kliše?
Odgovor je u tome da ne treba kupiti apsolutno ništa. Najbolja su dela. A još je bolje ako su "bezobrazna". Svaki muškarac će u njima uživati više nego u bilo kojoj čokoladi ili parfemu.

Seksi poruka

Napiši mu poruku i ostavi je tamo gde će je
sigurno naći. Možeš je obesiti sebi oko vrata ili oko struka. Možeš je i poslati poštom na njegov posao. Ideje su bezgranične. Možeš poruku napisati kao naredbu ( "Skidaj se odmah da bih ja..."), ili kao pitanje ("Da li bi voleo da mi...?"), ili kao upustvo ("1.korak - Skini kravatu; 2.korak - Veži me..."). Možeš napisati sve što želiš.

Frizura

Ne ona koja se dobija u frizerskom salonu. Specijalna "frizura" koju možeš da dobiješ u kozmetičkom salonu ili sama da je uradiš.
Najbolje je da ga sačekaš na krevetu, obučena samo u "crvenu mašnu", sa specijalnom "frizurom" samo za njega.

Eksperimentiši

Uvek možeš da probaš nešto novo u krevetu, što znaš da on želi ali neće da priča o tome. Dan zaljubljenih je
savršeno vreme za odbacivanje strahova i predrasuda. Probaj nešto novo, a ako ti se ne svidi, uvek je tu mogućnost da mu sledeći put pokloniš čokoladu, piše Shine.








Izvor: S media
 
Natrag
Top