Beyblade

Član
Učlanjen(a)
23.01.2010
Poruka
2
Jel cuva jos neko te igracke?? Ja sam zaintresovan da kupim jednu za mog mladjeg brata da mu pokazem kakve su to igracke bile? :D
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Jel cuva jos neko te igracke?? Ja sam zaintresovan da kupim jednu za mog mladjeg brata da mu pokazem kakve su to igracke bile? :D

Ma nema toga odavno. Ja imam lutke Čede Jovanovića i Nenada Čanka u fazonu Barbikinog Kena, isto krešte i svijetle u mraku ko to što tražiš. Poslaću ti ako je za mlađeg buraza, Meni je dosta ova treća što liči na Vuka Draškovića, prerasto sam... ne navijam ga česti.
 
Član
Učlanjen(a)
06.05.2011
Poruka
1
Zdravo forumaši....Beyblade ili BejBlejd u Srbiji jeste jedna vrsta sporta,za neke ljude...2003. godine (čini mi se) na prvom programu RTS-a prikazivan je crtani film pod ovim nazivom i mnogi dečaci su poludeli za njim (kao i ja) pa smo kupovali BejBlejdove u knjižarama,kod Kineza i negde drugde i borili se sa njima....štos je u tome da se Blejdovi udaraju ili pak da se što duže vrte i onda pobedjuju...na youtube-u imate prvu epizodu prve sezone BeyBlade-a (na srpskom) pa ko nije video....I ja imam Blejd ali nemam s kim da ga potežem...toliko od mene...pozz
 
Natrag
Top