Besplatno postavljanje bannera i reklamiranje na web-u

Učlanjen(a)
14.04.2013
Poruka
4
Jel zna neko dobar web portal u Srbiji na kome mogu besplatno da postavim banner ili da raklamiram svoju firmu? Naime planiram da uskoro pokrenem svoj biznis pa bi mi ova informacija puno znacila.
Hvala.
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2013
Poruka
3
Pozdrav MiroslavMix86,

Ima puno portala gde mozes da napravis nalog i registrujes svoju firmu, ali vecina portala nudi samo to... Ja ti preporucujem privatniksam.rs jer ovde mozes i da postavljas akcije, oglase, pravis galeriju itd... Mislim da je sve besplatno, ali proveri. Od kad imam nalog na njihgovom sajtu i moj sajt se bolje pozicionira na google-u.

Nadam se da sam bio od pomoci.
 
Učlanjen(a)
14.04.2013
Poruka
4
Hvala puno,

pogledao sam privatniksam.rs deluju mi prilicno OK. A i citao sam pravila koriscenja registracija je besplatna i postavljanje informacija o firmi, a to mi bas znaci.
 
Član
Učlanjen(a)
01.06.2013
Poruka
34
za dzabe nema ni kod babe, svaka reklama da bi bila dobra mora da se plati.
 
Učlanjen(a)
17.10.2010
Poruka
1
Mene zanima neki dobar sajt gde mogu brzo i lako da prodam sportske casopise i Politikine Zabavnike...

Kazite predloge sve osim limunda...?
 
Učlanjen(a)
07.03.2014
Poruka
1
Jel zna neko dobar web portal u Srbiji na kome mogu besplatno da postavim banner ili da raklamiram svoju firmu? Naime planiram da uskoro pokrenem svoj biznis pa bi mi ova informacija puno znacila.
Hvala.
HTML:
http://www.informeri.rs/
je savsvim ok. Registracijom na tom portalu dobijas prakticno 6 registracija jer je umrezen na 6 domena i prezentacija je prevedena na 4 jezika.

pozz
Gio
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
24.01.2011
Poruka
18
Pa dobro .. za pocetka tako, ali generalno, kao sto neko reče, ni kod babe neam dzabe. Sajtovi sa kojih bi ti vise znacio link to ne daju dzabe, ili bez razmene. Nekada dobar link mora da se plati, ali ima puno adresara koji su besplatni pa kreni, postavljaj, istrazuj odziv i vremenom ces nauciti puno toga. Jedna sjat koji ima razmenu i dobar PAGE RANK je
HTML:
http://www.srbijaspace.com/linkovi.php
 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top