Besplatni Tarot

Član
Učlanjen(a)
23.04.2010
Poruka
1
Rodjena sam 18.10. 1985. Interesuje me ljubav. Pogotovo odons sa osobom koju sam nedavno upoznala, rodjen 4.12.1985.
 
Član
Učlanjen(a)
22.05.2010
Poruka
1
Puno Pozdrava.... Rodjen sam 17.09.1989. Bio Bih Vam Zahvalan kada biste mi rekli nesto o skoli koju nameravam da upisem i o mojoj mami.... Hvala Unapred....
 
Učlanjen(a)
22.10.2010
Poruka
1
dali mozete mi pomoci

Bok...tarotom se bavim već neko vrijeme(ima par godina.) Zasada nijednom nisam pogriješio,to jest,moje karte nisu pogriješile.
ovo što ću sada uraditi je zapravo mali test,da dobijem što više prakse,ali i da pomognem kojima je pomoć potrebna,davat ću besplatne tarot odgovore.

Ispod postavite pitanje a ja ću se koristeći svojim znanjem pokušati odgovoriti. Pitajte o ljubavi,poslu,školi,itd,itd

Važno!!
Ne ljutite se ako ne odgovorim na vaše pitanje odmah,imam privatni život i najviše se posvećujem njemu. Odgovorit ću na što više pitanja budem mogao.
postovanje mene je supruga sa sedmogodisnjom cerkom napustila 4 septembra dok sam bio na putu pre toga smo se posvadali ali smo lepo pricali preko telefona dok ona nije otisla ja sam sebe krivim sto je ona otisla posto me toliko isprovocirala da sam je udario pa se sada kajem zbog toga cim je otisla posle par dana neki rastanuti tip se uvukao kod nje i sada je nagovorio da se preseli kod njega to su mi komsije je nagovarale da me napusti i da nade drugoga ili su joj oni nasli bio sam videti cerku pa mi je skuvala kafu i par puta se nasmesila na mene ja je stalno zovem nazad ona mi rece da ima mnogo stvari sto nisu njezini i da je ona zaprljana ali ja je i daje zovem tako mi deluje kao da nezna gde bi ali ja je mnogo volim prvi nam je brak i kao sto kazu sto bog spoji niko nerazdvoji svaki dan se molim za njev povratak molim vas da mi pomognete da mi je porodica opet na okupu 17 godina braka imamo bilo i dobro i zlo kao svugde i dvoje dece sto mnogo sada pate ja sam roden 3 jula 1973 a supruga 26 oktobra 1976 mnogo vam hvala cekam vas odgovor sta mi preporucujete
 
Član
Učlanjen(a)
01.09.2009
Poruka
1
rodjen sam 24 06 1963 u 11sati .Dali cu ponovo imati srecu,snagu i moc.dali cuskinuti ako imam magiju

dali me zena voli rodjena 10 12 1971.
 
Član
Učlanjen(a)
31.10.2010
Poruka
1
rodjena sam 26.02.1960. g. bavim se knjigovodstvom -privatno -preko muzeva firma, posao mi je u opadanju tokom 2010.g. molim vas ako mozete pogledajte dokle ce ici ovako, moze li ,kada i kako da mi se poveca obim posla , a i naplata. Unapred HVALA.
 
Član
Učlanjen(a)
11.04.2011
Poruka
1
Rodjena sam 13.09.1986 god u Vranju interesuje me ljubav i odnos u ljubavi sa osobom rodjenom 13.05.1982 god da li ima sanse da budemo u vezi? :) Hvala unapred bas bi mi znacilo

MilaMi
 
Član
Učlanjen(a)
17.03.2010
Poruka
3
Pozdrav! Rodjen sam 17.011978. zanima me da li cu ikada poceti da zaradjujem i da li mi je sudjeno da mi ni jedan biznis neide od ruke!? .... Hvala!
 
Član
Učlanjen(a)
26.12.2011
Poruka
14
pozdrav, da li se još uvijek moze postaviti pitanje , rodjen sam 6.9.1980. zanima me posao
 
Natrag
Top