Besplatni Tarot

Član
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
1
Bok...tarotom se bavim već neko vrijeme(ima par godina.) Zasada nijednom nisam pogriješio,to jest,moje karte nisu pogriješile.
ovo što ću sada uraditi je zapravo mali test,da dobijem što više prakse,ali i da pomognem kojima je pomoć potrebna,davat ću besplatne tarot odgovore.

Ispod postavite pitanje a ja ću se koristeći svojim znanjem pokušati odgovoriti. Pitajte o ljubavi,poslu,školi,itd,itd

Važno!!
Ne ljutite se ako ne odgovorim na vaše pitanje odmah,imam privatni život i najviše se posvećujem njemu. Odgovorit ću na što više pitanja budem mogao.
 
Član
Učlanjen(a)
02.06.2010
Poruka
1
pozz nivalis , evo onda da probamo rodjen sam 31.05.1970. a imam puno pitanja
nadam se da se cujemo i da imas sta reci na osnovu datuma jer neznam sta ti jos treba za tarot
 
Član
Učlanjen(a)
07.08.2009
Poruka
350
pozz nivalis , evo onda da probamo rodjen sam 31.05.1970. a imam puno pitanja
nadam se da se cujemo i da imas sta reci na osnovu datuma jer neznam sta ti jos treba za tarot

Kao sto rece Nivalis.
Ne ljutite se ako ne odgovorim na vaše pitanje odmah,imam privatni život i najviše se posvećujem njemu. Odgovorit ću na što više pitanja budem mogao.

Zivi i ti svoj zivot, on se desava i desece se i sa i bez tarota.
 
Član
Učlanjen(a)
15.07.2010
Poruka
1
Pozdrav,
zanima me što ti karte kažu, hoću li se ove godine upisati na medicinski fakultet u Rijeci? Rođena sam 02.03.1992. Unaprijed hvala, smile3
 
Član
Učlanjen(a)
01.06.2010
Poruka
309
Vidim da je ovo ovde sve popucalo....pa okultizam prodire i preko foruma.
Ljudi manite se ove okultne igre, ne budite naivni....postoje bica koja mi nevidimo jer je nas vid jako ogranicen (mi ne vidimo viruse, vazduh, silu Zemljine teze i td. ali znamo da postoje) tako postoje i bica koja mi ne vidimo, demoni. Demoni su svuda oko nas, i vazno je da zapazimo da oni znaju nasu proslost i nasu sadasnjost...a buducnost mogu samo da nagadjaju, na osnovu poznavanja proslosti i sadasnjosti...
Prema tome manite se toga, savremena nauka nema objasnjenje za ljude koji pogadjaju neciju proslost....mnogi astrolozi, tarot ljudi i td. ne znaju pravu pozadinu svega toga....

p.s. morao sam reci istinu pa makar u deo foruma gde dolaze samo demonizovani ljudi!
 
Član
Učlanjen(a)
04.09.2010
Poruka
1
pozdrav...rodjena 1970/04/30 a on 1971/12/03 zanima me ljubav,da li ce trajati veza u kojoj sam sad?...hvala
 
Učlanjen(a)
23.11.2009
Poruka
1
Pozdrav! Rodjena sam 10.02.1974. zanima me da li cu ikada poceti da zaradjujem i da li mi je sudjeno da mi ni jedan biznis neide od ruke!? .... Hvala!
 
Natrag
Top