Besplatan ultimate hosting, potpuno legalno

Član
Učlanjen(a)
28.01.2011
Poruka
33
Ovo je najbolja ponuda do sada!!!
Slučajno naleteh na ovaj hosting,zamalo se nisam šokirao kad sam video da je free.
Oni vam nude nosting sa cPanel X 11.

Imate pravo na ∞ mesečnog protoka i ∞ MB webspace prostora, 2 SQL baze, 2 poddomena , 3 Ftp naloga , 2 addon domene , 3 email adrese (nesto@domen koji kupite.com) , Jedan paket domen.

Ovaj sjajan hosting sadrži čak i fantastiko deluks!

A sad pošto je ovo jako povoljno, evo kako do ovog hostinga

Navigate svoj browser na x10hosting.comFree Web Hosting with cPanel, PHP, and no Ads[/url]
i tamo u vrhu kliknite free hosting, sada je potrebno da se registrujete


Posle registracije dobijate informaciju da su vam poslali aktivacioni email

Sada u junk-mailu vidite dve poruke da ste postali član njihovog foruma, a druga za aktivaciju...

kada kliknete na link u mailu mail-u potvrdite nalog na njihovom sajtu

kada klikemo na link,browser će nas odvesti do sajta za log-in

kada se ulogujemo moramo potvrditi one brojeve što su nam se sami upisali...

sada nam je nalog potvrđen,i zatvaramo ovaj sajt, idemo opet do mail,a u junku smo dobili još jednu poruku, sa hosting podacima.

Kliknimo na link , i sad nas baca do log-in stranice od hostinga

da sad se ulogujete sa vašim podacima unetim pri registraciji,i čestitam! Imate vaš besplatni,legalni,free ultimate hosting!
Uživajte... :yea:
 
Član
Učlanjen(a)
12.02.2010
Poruka
325
Samo pazite, mora da se registruje na x10Hosting Community i da forum posecujete barem 1 u 31 dan, tako pise u pravilima. U suprotnom gasi vam se akaunt i sajt.
 
Član
Učlanjen(a)
04.01.2011
Poruka
886
To mi je promaklo dok sam citao pravilnikwacko2Znaci ipak ima neku manu:-|
 
Član
Učlanjen(a)
12.02.2010
Poruka
325
Pa pise, kolko sam ja shvatio, samo da se jednom u 31 dan ulogujes na njihov forum. Evo odobrili su mi akaunt i kolko vidim nije ∞ mesečnog protoka i ∞ MB webspace prostora, ja imam 500 mb-a na hostingu.
 
Natrag
Top