Beskonacna prica s tri reci (ispravka)

Član
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
47
zeznuli ste se kod one igre..treba da se prekopira sve sto je onaj prethodni napisao..da bi npr. neko ko je sad dosao na forum mogao da je procita i da se smeje a ne da bezveze lista 16 strana.... ako hocete da pocnemo ispocetka...

Jednog lepog dana...
 
Član
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
47
Opet ne razumete...sad ja to sto sam napisao ti treba da iskopiras u tvoj post i da dodas tri reci..ovako...sad ja....



Jednog lepog dana...dosao je covek... i ubio malu...
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Opet ne razumete...sad ja to sto sam napisao ti treba da iskopiras u tvoj post i da dodas tri reci..ovako...sad ja....



Jednog lepog dana...dosao je covek... i ubio malu...

sto da ga kopiram ... znas koliki ce onda post da bude dugacak nakon 100 coveka??? citiraj zadnji post onog pre tebe i nastavi dalje ....
 
Član
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
47
a bre nije zanimljivo onome ko nije poceo igru od pocetka..ajde onda po jednu rec da dodajemo
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
4.265
Jednog lepog dana dosao je cowek i ubio malu dewojku koja je....
 
Član
Učlanjen(a)
27.06.2010
Poruka
306
Jednog lepog dana dosao je covek i ubio malu devojku koja je isla kroz sumicu i ......
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
4.265
Jednog lepog dana dosao je covek i ubio malu devojku koja je isla kroz sumicu i cica mica g0t0wa prica!!!salim se :blum3:

....isla kroz sumicu i prelsa prek0 welik0g
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Jednog lepog dana dosao je covek i ubio malu devojku koja je isla kroz sumicu i prelsa preko velikog sumskog drvenog mosta
 
Natrag
Top